dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andrew_no1

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-001
    Posty
    6

    Domyślnie Ściana nośna czy działowa? Proszę o ocenę

    Witam wszystkich forumowiczów. Na wstępie zaznaczam, że wysłałem wniosek do spółdzielni z zapytaniem o możliwość ingerencji w ścianę i wszystko chce zrobić zgodnie z prawem budowlanym. Jak spółdzielnia nie wyrazi zgody to nic nie będę ruszał.
    Ale póki co, chciałem Was się zapytać o Wasze zdanie czy to jest ściana nośna czy działowa pomiędzy kuchnią a pokojem? (poniżej link do filmu)
    Mi osobiście wydaje się, że to jest ściana nośna bo ma 30cm grubości.
    Finalnie moja żona wymarzyła sobie wyburzyć ścianę i żeby był aneks kuchenny (powoli wybijam jej to z głowy twierdząc, że to jest ściana nośna i na bank spółdzielnia nie wyrazi zgody), ale mogę się mylić.

    Ostatnio edytowane przez andrew_no1 ; 24-02-2017 o 12:03

  2. #2

    Domyślnie

    jak 30ści to pewnie nośna, trzeba by też na inne ściany spojżeć, jaki jest uklad, film jest prywatny, musisz ustawic na NIEPUBLICZNY i wkleic link

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andrew_no1

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-001
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek88 Zobacz post
    jak 30ści to pewnie nośna, trzeba by też na inne ściany spojżeć, jaki jest uklad, film jest prywatny, musisz ustawic na NIEPUBLICZNY i wkleic link
    Zaktualizowany na niepubliczny

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem dokładnie jak z tym starym budownictwem ale to wygląda na nośną betonową (żelbet). Nie ruszysz tego bo Ci nie pozwolą, a choćby pozwolili, to nie wiem czy chcesz się zabierać za przekówanie tego typu mocnej sciany zeby wybic w niej dziure rozmiaru drzwi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony