dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar danielon
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Częstochowy
    Posty
    195
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Łazienka w płytkach - ile za całość?

    Witam serdecznie, mam do zrobienia łazienkę w płytkach , hydroizolacja, płytki fugowanie .. np, gdy rowznież dochodziłby do tego biały montaż... chciałbym zapytać się jak obliczyć taką robociznę jeśli klient chce dostać cenę od całości?? jak się to liczy? zliczam ilocs m2 płytek izolacje, fugowanie, ilośc otworów do wywiercenia w płytkach itd ? jak Wy obliczacie ?

  2. #2

    Domyślnie

    Łazienka zrobiona na TIP-TOP - czyli wszystko od A do Z, to jest koszt 1200zł. za metr kwadratowy włącznie z białym montażem i malowaniem sufitów.
    Z odchyłką 100zł w górę, czy w dół, w zależności od skomplikowania danego projektu - czyli jakieś wnęki w zabudowie, jakieś wypusty pod którymi mają być taśmy LED, tudzież układanie drobnej mozaiki. Wtedy bliżej 1300zł/m2.
    Generalnie chodzi o to, że im więcej precyzyjnych szlifów płytek pod kątem 90*, tym drożej, bo to jest najbardziej niewdzięczna i czasowa robota.

    EDIT: za metr kwadratowy powierzchni łazienki, rzecz jasna.
    No ale ta cena tyczy się PRECYZYJNEGO wykonania, z użyciem właściwego sprzętu, a przede wszystkim z użyciem głowy + doświadczenia.
    Jeżeli robisz tę robotę dorywczo, to podziel tę kwotę wg własnego uznania.
    Ostatnio edytowane przez portaga ; 27-02-2017 o 19:46

  3. #3

    Domyślnie

    Co ty wypisujesz za brednie, miałem teraz kilka wycen położenia płytek a właściwie zrobienia całej łazienki i ceny jakie mi podli to :
    położenie gresu a będę go kład i na podłodze i na ścianach to 55 złoty do tego cięcie gresu 45* to 40 złoty za metr bieżący, wiercenie otworów 10 złoty
    fugowanie 5 złoty za cementową 15 za epoksydową i to tyle bez udziwnień no może jeszcze wklejenie lustra i przykręcenie sracza.
    co daje mi za łazienkę około 3 tysięcy, która ma 11 metrów podłogi i 24 metrów ścian.
    I zrobione też na tip top, Twoje 1200 to jakiś kosmos


    Też zrobię edyt
    Oczywiście mój fachowiec jest bardzo doświadczony posiada bardzo dobre narzędzia i wiedzę
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Darek Volke ; 27-02-2017 o 20:03

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Volke Zobacz post
    Co ty wypisujesz za brednie, miałem teraz kilka wycen położenia płytek a właściwie zrobienia całej łazienki i ceny jakie mi podli to :
    położenie gresu a będę go kład i na podłodze i na ścianach to 55 złoty do tego cięcie gresu 45* to 40 złoty za metr bieżący, wiercenie otworów 10 złoty
    fugowanie 5 złoty za cementową 15 za epoksydową i to tyle bez udziwnień no może jeszcze wklejenie lustra i przykręcenie sracza.
    co daje mi za łazienkę około 3 tysięcy, która ma 11 metrów podłogi i 24 metrów ścian.
    I zrobione też na tip top, Twoje 1200 to jakiś kosmos


    Też zrobię edyt
    Oczywiście mój fachowiec jest bardzo doświadczony posiada bardzo dobre narzędzia i wiedzę
    pozdrawiam
    Hah ha ha - raczysz chyba żartować?
    3 tysiące za robociznę? Z przycinaniem płytek po ostrym kątem?
    11 m2 podłogi?
    To co to za łazienka jest? Możesz zapodać zdjęcie?
    Mi, za tę łazienkę różni wykonawcy mówili od 5 tys. zł, to 8 tys zł. za robociznę. Wybrałem takiego, który jest mistrzem w swoim fachu. On żadnej płytki jeszcze nie zmarnował. Oto projekt mojej łazienki 8 m2.


    Dawaj tego, który zrobi to za 3 tysiące! A może lepiej nie? Bo chyba nie mógł bym patrzeć na to przez całe życie...
    Ostatnio edytowane przez portaga ; 27-02-2017 o 20:35

  5. #5

    Domyślnie

    Dam zdjęcie ale nie będę dyskutował u nas biorą 45 do 60 za metr a gdzie indziej 1200 z fugowaniem i pomalowaniem sufitu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Volke Zobacz post
    Dam zdjęcie ale nie będę dyskutował u nas biorą 45 do 60 za metr a gdzie indziej 1200 z fugowaniem i pomalowaniem sufitu
    Za metr PŁYTEK!
    A ja piszę o metrze użytkowym CAŁEJ łazienki wykonanej na TIP-TOP! bo takie było pytanie założyciela tego wątku. Tak mi się przynajmniej wydaje.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał portaga Zobacz post
    Za metr PŁYTEK!
    A ja piszę o metrze użytkowym CAŁEJ łazienki wykonanej na TIP-TOP! bo takie było pytanie założyciela tego wątku. Tak mi się przynajmniej wydaje.
    A ja o czym piszę o metrze sześciennym?
    A co jest w tym metrze położenie płytki zafugowanie i umycie podłogi?

  8. #8

    Domyślnie

    Ja za 16 metrową łazienkę zapłaciłem 5 tys za wszystko łącznie z białym montażem, 2 tys za 4 metrową też z białym montażem. Firma ta sama, wszystko super zrobione

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał turalyon Zobacz post
    Ja za 16 metrową łazienkę zapłaciłem 5 tys za wszystko łącznie z białym montażem, 2 tys za 4 metrową też z białym montażem. Firma ta sama, wszystko super zrobione
    A u niektórych to byś zapłacił za metraż 19,200

  10. #10

    Domyślnie

    Ja za łazienkę 8,5 m2 bez montażu szyby prysznicowej walk-in 5500.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony