dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Gres szkliwiony - zmiana (malowanie), czyszczenie

    Witam serdecznie,
    w sporej części domu mamy położony biały błyszczący gres szkliwiony. Pluje sobie w brodę, że dałam się namówić mężowi na taki pomysł. Skucie go i wymiana nie wchodzi w grę.

    Chciałabym zapytać czy może jest jakaś szansa czymś go pomalować, nałożyć warstwę czegokolwiek żeby tak się nie błyszczał? Już mi nawet nie przeszkadza to, że widać każdy pyłek bo to mogę zmiesc, a chlapniecia zatrzec. Najgorsze jest to, że widać każdy odcisk stopy, czy to bosej czy w kapciach. Wygląda jakbyśmy wcale nie sprzatali chociaż zasuwam non stop i opadam już z sił fizycznych i psychicznych.

    Jeśli nie da się niczym pomalować, a pewnie się nie da, to chciałabym poprosić o radę w sprawie środków czyszczących. Po tych standardowych oczywiście jest jak napisałam wyżej. Widziałam w Internecie różne środki do gresu ale nie mam pojęcia jaki byłby odpowiedni. Czy ktoś ma może podobne doświadczenia? Zależy mi na tym żeby płyny te nie zostawialy dodatkowej warstwy na której odbija sie każdy krok.

    Z góry dziękuję za pomoc. Ja przez ten gres dosłownie spać nie mogę i fatalnie czuje sie we własnym domu.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    TomaszLeofan

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-211
    Posty
    3

    Domyślnie

    my czyścimy fugi epoksydowe płynem Ted-Grout, może się nada ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony