dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie jaką drukarkę laserową?

    szukam drukarki laserowej do małego (1-osobowego ) biura, tak do 300 zł.
    Chodzi o to, żeby była ekonomiczna w eksploatacji, może być używana.

    Na allegro znalazłam albo nowego Samsunga w tej cenie, albo używane np. HP.

    Macie jakieś doświadczenie z Samsungiem? chyba tonery i bębny są drogie...

    Ja się nie znam, wiem tylko,że nienawidzę HP 1100 korzystałam kiedyś - straszne dziadostwo.

    Doradźcie proszę - na allegro są też używane OKI, bardzo tanie, może coś takiego?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Od dwóch lat mam Samsunga kupionego w Media Markt z wystawy za pół ceny. Działa bez zarzutu. Poprzednia drukarka, też laserowa, HP II p+ wykończyła się po wydrukowaniu około 40.000 kopii. Koszt wydruku z Samsunga jest niewielki, cartrige zawiera również bęben. Używam cartrige Black Point - zamiennik. Raz kupiłem w Cartrige World - porażka.

  3. #3

    Domyślnie

    no i kupiłam samsunga, nowy kosztuwał 255 zł, taniej niż używane HP potem się będę martwić o jej jakość

  4. #4

    Domyślnie

    ja mialam 2 lata drukarke Hp, ale niestety zepsuła sie ... teraz mama urządzenie wielofunkcyjne i jestem zadowolona ....

  5. #5

    Domyślnie

    Kasiu to jest stona muratora a nie jakies ogloszenia w stylu czy ktos ma na sprzedaz drukarke!!!! Tutaj sie rozmawia o budowaniu i wykonczeniu w domu i wookol niego....

  6. #6

    Domyślnie

    Gogo - wyluzuj!

    Jakbyś dokładniej poczytał posty w tym dziale, to zauważyłbyś, że to dział porad życiowych, a nie tylko budowlanych. Takie też są potrzebne!

  7. #7

    Domyślnie

    no daj spokój - rozumiem, że problem co dać dziecku na komunię jest bardziej życiowy od tego jaką drukarkę kupić?
    Przeczytaj nagłówek zrozumiesz co powstał ten dział. Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam od Samsunga ML1610 od nowości. Jakość wydruku jest OK. Pierwszy cart miał starczyć na 1000 stron ale skończył się po 850 - drukowałem trochę zdjęć w BW. Nowy firmowy kosztuje 234, kupiłem w sklepie dla idiotów. Niestety Blackpoint nie robi takich zamienników - robi 1510 i 1710. Po zakupie znalazłem zamienniki firmy Activejet http://www.activejet.pl/pages/product.php?cc=31&t=371 w cenie 160 PLN/szt. Jak skończę budowę to rozkopię pierwszy cart i sprawdzę czy i jak można uzupełnić sam toner.
    Myślę, że do klepania wydruków BW jest to dobra drukarka. Żadnych problemów z zacinaniem papieru. Nie wiem czy jest jeszcze dostępna w sprzedaży.
    A gogo trzeba skierować do wątków psychiatrycznych - tam zobaczy do czego też może służyc to forum
    Od 17.12.2007 na swoim

  9. #9

    Domyślnie

    dzięki za wszystkie rady, kupiłam Samsunga ML 2010P, za 255 zł, na razie ok. Mam nadzieję, ze nie będzie właśnie papieru wciągać bo to mnie najbardziej wkurza HP często mają z tym problem.
    Startowy toner przewidziano ponoć na 1000 stron, zobaczymy, ja zdjęć nie drukuję, więc może wystarczy.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Jak zacznie wciągać to kupisz sobie nowego Samsunga 2010 za cenę tonera na 2000 stron
    Od 17.12.2007 na swoim

  11. #11

    Domyślnie

    w sumie całkiem rozsądnie jak się Vat odliczy to całkiem przyzwoicie kosztuje

  12. #12

    Domyślnie

    Na tym forum znalazłem ciekawy wątek na temat urządzeń wielofunkcyjnych, oraz informacje o tonerach i tuszach. Warto poczytać przed zakupem takiego urządzenia
    Ostatnio edytowane przez hinduss44 ; 17-03-2017 o 10:54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony