dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    właśnie po to by nie rozbijać towarzystwa na osobne kółka

  2. #22

    Domyślnie


    no fakt zalezy od preferencji, ja to lubię sobie wypić herbatkę w spokoju, kiedy po domu galopuje stado dzieci

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertmal

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    biala podl
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witajcie ! Przepraszam za zwłokę, ale bardzo dużo mi pomogliście i daliście dalej do myślenia... Kobiety w domu, mówią, że kuchnia ma być tylko i wyłącznie od ulicy. Będzie jeszcze dodatkowe pomieszczenie na pół piętrze, ok. 10m2, tam pomyślałem, żeby zrobić sypialkę, kawałek szafy i nic po za tym, pomieszczenie jak kotłownia. Skos najniższym miejscu przy ścianie będzie miał 1,70m ale... pomijając to. Mój pomysł wygląda tak, dużo myślałem nad tym, zastanawiałem się i chcę na dole zrobić kuchnie + spiżarke od ulicy, jadalnie w pokoju dziennym i małym pomieszczeniu kącik na TV. Na pół piętrze, sypialkę.... Co Wy o tym myślicie? Jaki jest Wasz pomysł... Niestety kuchnia z innej strony odpada, nie duży stolik w kuchni musi być, oraz żeby były ( trochę blatu ) Ja wymyśliłem coś takiego jak na zdjęciu. Wejście do kuchni 1,30 -1,50 , nie za szerokie... Z czasem jak byłby mus, można zrobić pokoik... Ogólnie na półpiętrze miała być pralka ( można wypuścić i zaślepić miejsce ) zamiast w łazience, oraz taka suszarnia coś w ten deseń.... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1018.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	384390

  4. #24

    Domyślnie

    robertmal - dpowiadam tutaj, bo jest jakiś problem techn. - mogę przeczytać priv, a nie mogę odpowiedzieć. Po za tym byłam na wyjeździe i nie zaglądałam na forum, więc dopiero teraz.

    Coś zdecydowaliście?

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertmal

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    biala podl
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sawadi Zobacz post
    robertmal - dpowiadam tutaj, bo jest jakiś problem techn. - mogę przeczytać priv, a nie mogę odpowiedzieć. Po za tym byłam na wyjeździe i nie zaglądałam na forum, więc dopiero teraz.

    Coś zdecydowaliście?
    Hej Wszystkim.... Sądziłem, że wszystko już jest ok, ale przyszły nowe POMYSŁY i zmiany... Padła decyzja, że kuchnia od strony ulicy czyli wejścia do domu.... Chce również przenieść okno z pokoju dziennego bardziej do kuchni i właśnie przyszły zmiany i ostateczna decyzja do końca weekendu. Jak wyglądać ma kuchnia i reszta. Ja chce jak najlepiej i ciągle coś podglądam , inne pomysły, inne projekty domów z podobnym rozstawieniem, homebooki, fora i nie mam pomysłu bo nie mam się kogo doradzić. Sprawa wygląda tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	62,2 KB
ID:	386971

    a z czasem za adoptuje się pokój przejściowy a tam postawi się kanapę i TV ( rtv itd ) kącik tv, a duża przestrzeń będzie kuchnia - jadalnia i wyjście na taras. Nie mam głowy do tego... Chce mieć jakiś stoliczek na szybki posiłek, lub pół wyspę, chce przenieść okno bardziej do kuchni, chce mieć trochę blatów roboczych, oraz jakieś szafki, piekarnik chce mieć wyżej w zabudowie, ze względu na sprawy życiowe.... Na półpiętrze będzie jednak, pralnia -suszarnia itp. a gdzie planowana była na początku kuchnia pokój przejściowy....I jak tą kuchnie wymyśleć? Nie mam pojęcia.....

    Sawadi możesz się odezwać na emai: [email protected] z góry dzięki za pomoc.... a myślałem, że wszystko skończone

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a przy wejściu szafy na kurtki i buty nie chcesz?

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertmal

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    biala podl
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    a przy wejściu szafy na kurtki i buty nie chcesz?
    Ganek tam wstawię szafę, szafkę na buty i siedzisko aby usiąść. Teraz już w ogóle mentlik w głowie czy nie zostawić tak jak było na początku....

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ganek jest ogrzewany, by wyjść na niego bez kurtki i się ubierać?

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertmal

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    biala podl
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ganek jest ogrzewany, by wyjść na niego bez kurtki i się ubierać?
    Tak podłogówka i grzejniczek. Wejscie drugie od podwórka tak samo, szafa i ogrzewanie podłogowe i grzejniczek

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertmal

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    biala podl
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1 OPCJA.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	387068

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2 OPCJA.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	387069

    Nie wiem co jest bardziej praktyczne, bez uruchomionej góry... z czasem się wyremontuje i będzie poddasze użytkowe, ale do tego czasu nie wiem, która opcja jest dobra.... Ściana między kuchnią a pokojem dziennym już stoii i byłaby usuwana ( opcja 2 )

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak zona musi miec kuchnię od frontu to raczej nie masz wyjścia

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertmal

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    biala podl
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    jak zona musi miec kuchnię od frontu to raczej nie masz wyjścia
    Teraz to już filozofuje i twierdzi, że nie chce kuchni otwartej na pokój dzienny z jadalnią.... Nie wiem, którąś z tych dwóch opcji wybierzemy, bo nic innego chyba się nie da wymyśleć

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony