dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Banned
    krystekwolf

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-953
    Posty
    4

    Question Opalarka, czy dobra?

    Planuję odnowić kilka starych krzeseł, szafek i komodę, któe zostały mi po zmarłym dziadku. Potrzebuję opalarki, ale nie takiej na raz, bo jeśli mi się spodoba to odnawianie to pewnie będę sobie czasem coś tam robił. Co myślicie o opalarce *********? Nie jest jakaś droga, ale to opalarka, więc w sumie co tu ma być drogiego? Daje radę ten sprzęcik? Mam co prawdą kilka innych rzeczy z tej marki, ale opalarki nie, więc będę wdzięczny za opinie.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 13-03-2017 o 16:25 Powód: Spam

  2. #2

    Domyślnie

    Hej Od ******mam wkrętarkę i opalarkę, ale inny model (ehg 2000). Jest tańszy, a ja używam go już jakiś rok. Do podobnych rzeczy, bo mam właśnie takie hobby, że czasem znajomi podrzucają mi meblowy rupieć, a ja im go odnawiam Ta moja opalarka sprawdza się bardzo dobrze. Myślę, że ta droższa będzie tylko lepsza. Sama firma jest solidna i w razie awarii czy coś to na pewno szybko Ci pomogą, choć u mnie na razie oba sprzęty działają bez zarzutu.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 13-03-2017 o 16:22 Powód: Spam

  3. #3

    Domyślnie

    W podobnej cenie do wspomnianej przez Ciebie opalarki proponujemy Bosch linii zielonej PHG 600-3. Jest to opalarka w pełni wystarczająca dla majsterkowiczów. Jeśli jednak będziesz chciał używać jej częściej, a może i poszerzyć zakres wykonywanych nią zadań, polecalibyśmy coś z linii dla profesjonalistów. Jako iż są to narzędzia działające z wysoką temperaturą, są bardziej podatne na uszkodzenia, więc warto postawić na wyższą jakość. Bosch GHG 660 LCD doskonale sprawdzi się zarówno przy obróbce drewna, metalu, jak i przy pracach budowlanych. Posiada ona system automatycznego wyłączania grzałki i chłodzenia, co znacznie wydłuża żywotność, a ponadto ma bardzo wygodną funkcję zapisywania ustawień (temperatury i siły nadmuchu).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony