dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MATIK48

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    1

    Domyślnie Uwaga na ELEKTROLUX

    Pozdrawiam wszystkich - jestem tutaj pierwszy raz.

    Czekam na wymianę stłuczonej szyby od płyty indukcyjnej już drugi miesiąc i mam przed sobą jeszcze co najmniej jeden. W połowie lutego stłukłem ją i dowiedziałem się, że te części będą w połowie kwietnia.
    Tak więc firma zafundowała mi ponad 2 m-ce "wolnego" w pracach kuchennych.
    Pęknięcie szyby w takiej płycie to zakaz jej używania pod groźbą porażenia elektrycznego.
    A płyta jest praktycznie nowa, bo zainstalowałem ją w końcu stycznia. Zapłaciłem też niemałą sumę, bo prawie 2 tysiące.
    Wystarczyło mocniej postawić garnek z wodą na krawędzi płyty, zamiast na jej środku - i mam kłopot.
    Radzę uważać na tę firmę.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja akurat z tą firma mam jak najlepsze doświadczenia, płyta mi jeszcze nie pękła bo nie rzucam po niej garów, miałem problem z prowadnicami w piekarniku to w ciągu tygodnia zjawił się serwisant i je wymienił na nowe, zmywarka również działa super. Jeżeli uszkodzenie by było z winy producenta to byś mógł narzekać, że reklamację rozpatrują długo, ale wina leży po twojej stronie wiec możesz mieć pretensje tylko do siebie.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja zrozumiałem że autor narzeka na opieszałość serwisu a nie na jakość płyty, w końcu przyznał że sam stłukł szkło.

  4. #4

    Domyślnie

    Zepsuł mi się rok temu programator w 10 letniej pralce firmy whirlpool zadzwoniłem do serwisu i dostałem odpowiedz koszt programatora to ponad 600zł; Dołożyłem 600zł i mam nowa pralkę czy mam mieć pretensje do firmy ze chciała ze mnie zedrzeć skórę. Teraz wszystkie firmy tak robią sprzęt, aby po gwarancji naprawa była nieopłacalna. Firmie electrolux tak samo jak innym nie zależy na serwisie sprzętu tylko na sprzedaży nowych produktów. Zapewne jak by uszkodzenie było na gwarancji to serwis by się z tym szybko uporał a tak nie maja w tym interesu i jest jak jest. Jest wiele płyt uszkodzonych w okazyjnych cenach na portalach aukcyjnych właśnie dlatego ze koszt naprawy takiej płyty jest praktycznie nieopłacalny bo ceny części zamiennych czasami dorównują cenie nowej płyty.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojsław

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Budzów
    Kod pocztowy
    57-214
    Posty
    11

    Domyślnie

    Zadzwoniłem na infolinię "indesit" okazało się że to info whirlpool .... chodziło o przedłużoną gwarancję, o jej możliwość. Kompetencje żadne w tej kwestii, odesłał na maila .... tam również 0 informacja w tej kwestii, w zapytaniu o pralkę odesłali na stronę zawierającą w nazwie "kuchnie" i dopytałem od razu czy mają pralki bo to raczej nie kuchnia .... po wejściu na stronę okazało się że sprzęt tylko do kuchni i tylko do zabudowy ..... co więc można oczekiwać od firmy o takim podejściu do klienta ??? Do kierownika sprzedaży nie można dostać kontaktu, widać takowy nie istnieje ... więc wszystko na mało ogarniętą infolinię. Porzuciłem więc rozpatrywanie zakupu tych firm i polecam rozwagę innym.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jak każdy mam kilka sprzętów rtv agd i określenie dobry zły to pojęcie wzgledne, lodówka Gorenje, piekarnik Elektrolux plyta Whirpool to dobre sprzety bo się za 8 lat nie zepsuły, lodówka Indesit kiepska bo po 3 latach poszedł agregat ale ile w tym firmy a ile pecha nikt nie wie.
    Najlepsze marki się psują i nie mamy na to wplywu, nie wiem jak działają serwisy bo nigdy nie korzystałem, a przy nowej kuchni zminimalizuje możliwość wystąpienia awarii kupując markowy sprzęt, choć mogę mieć pecha i się zepsuje.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony