dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Garaże pod wynajem - interpretacja przestrzennego planu zagospodarowania

    Witam,

    Rodzice mają działki, na których chciałbym zrobić garaże bez fundamentów pod wynajem.

    W plikach daję opis przestrzennego planu zagospodarowania + mapka.

    Ja interpretuję to tak, że w ramach usługi na potrzeby lokalne mogę zabudować 30% działki garażami. Dodatkowo gmina ma mi zapewnić dojazd do garaży, kiedy powstaną, ponieważ w obecnej chwili jest tam nieprzejezdny teren.

    Mógłby ktoś obeznany w temacie potwierdzić/sprostować to co napisałem wyżej? Czy faktycznie w oparciu o ten zapis mogę tam stawiać garaże?

    Jakie dokumenty będą mi potrzebne? Obecnie byłem w gminie po wyrys i wypis z przestrzennego planu zagospodarowania.

    Jak takie coś krok po kroku załatwić?

    Marek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	19,0 KB
ID:	383424   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	post forum.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	383425  

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Zabudowa podstawowa mieszkaniowa, czyli garaże są uzupełniającą.Musisz mieć budynek mieszkaniowy aby zbudować garaże pod usługi.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post
    Zabudowa podstawowa mieszkaniowa, czyli garaże są uzupełniającą.Musisz mieć budynek mieszkaniowy aby zbudować garaże pod usługi.
    Rozumiem.

    Jest jakaś "furtka", żeby tą działkę zmienić na "inny rodzaj" i postawić na niej garaże?

    Marek

    Podbijam po pół roku.

    Zastanawiam się obecnie nad wnioskiem o zmianie zagospodarowania przestrzennego dla jednej działki, w celu zmienienia jej na garaże.

    Swój wniosek mam zamiar zmotywować tym, że dookoła jest wiele bloków i brakuje miejsc parkingowych.

    Czy ktoś może miał doświadczenie z takimi wnioskami? Długo na to trzeba czekać? Czy taka działka będzie tylko pod garaże, czy może być na niej zawarte coś więcej (sklep itp.)
    Ostatnio edytowane przez Marek_pno ; 07-03-2018 o 19:53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony