dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pytanie o przeniesienie instalacji

    Witajcie,

    Mam do Was pytanie w sprawie przeniesienia instalacji kuchennych.
    Na załączonym obrazku widzicie po lewej stronie stan obecny kuchni - jest zaznaczony aneks. Chciałbym trochę zmodyfikować ściany i aneks umieścić tam gdzie zaznaczyłem na obrazku po prawej stronie, ale nie mam bladego pojęcia, czy jest możliwość przeciągnięcia mediów - instalacji wodnej, elektrycznej i wentylacji, na ścianę, przy której jest zaznaczony aneks.
    Widzicie, że pomiędzy starym aneksem, a nowym będą jeszcze drzwi. Czy to jest możliwe, żeby np. instalacje wodną puścić..podłogą?

    Proszę Was o rady.

    Pozdrawiam,
    Łukasz

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	porównanie.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	14,7 KB
ID:	383552

    Zdjęcie w większym formacie:
    https://zapodaj.net/074e821e537bf.png.html
    Ostatnio edytowane przez lukman ; 12-03-2017 o 09:52

  2. #2

    Domyślnie

    Małe zdjęcie, guzik widać, nie mogę powiększyć, odpowiem tylko na pytanie odnośnie rur w podłodze - a czemu nie? Przeciez teraz wszystko idzie w wylewkach, tylko musiał byś rozkuć podłogę, to parter? bo jeszcze kwestia jak rurka kanalizacyjna wychodzi ze sciany

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Krzysiek za odpowiedź! Nie zauważyłem, że tylko miniatura się wyświetla. Dodałem powiększone zdjęcie, możesz teraz poparzyć?

    Odpowiadając na Twoje pytanie: to jest 4 piętro, najwyższe. Co to zmienia w stosunku do parteru?

  4. #4

    Domyślnie

    To stary blok czy nowy?
    Wszystko by było do realizacji pewnie, tylko chodzi o kanalizację, rury od wody możesz puścić na ukos, po ścianie, po suficie itp, ale kanalizacja musi mieć spad, a Ty masz jeszcze drzwi po drodze, albo trzeba by się łapać ... nie wiem z łazinki może gdzieś tam jest?

    Trzeba by wiedzieć gdzie idzie głowny pion kanalizacyjny, i jak nisko jest wpięcie do niego - wątpie czy Ci się to uda, bo ta kanalizacja Cię wg mnie nie puści.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony