dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 33
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 641
  1. #421
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Pewnie juz gotowe czekają

    Ze gotowe to wiem , ze piekne to wiem tylko chcialabym zeby juz u mnie byly

  2. #422
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Sobota , sobota .....
    Gramy prosze Panstwa , KTO DA WIECEJ ??? , komu usmiechy .... komu fanty .... komu projekt zagospodarowania terenu ( Mmelisko sorry Ty wiesz , ze Kochom Cie )

    ZAPRASZAMY !!!!!


  3. #423
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Edytka Ty uważaj se, bo w czerwcu bede na Twoich terenach...

  4. #424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Po krótkiej przerwie - wreszcie dostęp na Forum...i jak tu cicho w to sobotnie popołudnie. Chyba świąteczne porządki i zakupy pochłonęły wszystkich

  5. #425
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Edytka Ty uważaj se, bo w czerwcu bede na Twoich terenach...

  6. #426
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    Po krótkiej przerwie - wreszcie dostęp na Forum...i jak tu cicho w to sobotnie popołudnie. Chyba świąteczne porządki i zakupy pochłonęły wszystkich

    Wlasnie , wlasnie co tak cichutko ???
    Na porzadki jeszcze czas , a na zakupy zapraszamy do nas

  7. #427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Edytko, pisanki się dobrze mają, czekają aby pojechać pocztą. A nam jakiś Easter Bunny czekoladki przesłał. Bardzo piekne i do tego smaczne. I piękna karteczką doszła z zakładką, czy przekładką, sama już nie wiem, bo taka inna ta kartka. Bardzo dziękujemy za wszystko!!!!!

  8. #428
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Dla kogo SWIADOMY USMIECH DOMINIKI - tylko u nas rozdajemy prawie za darmo , jeden usmiech za jedyne 10 zl. - mozna kupowac w ilosciach hurtowych , trzeba kupowc w ilosciach hurtowych .
    Piekne usmiechy na pieky weekend ktos chetny ??
    Pewnie, że tak, poproszę 5 sztuk
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  9. #429
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał SUSPENSER Zobacz post
    Pewnie, że tak, poproszę 5 sztuk
    A proszę bardzo. I od razu uśmiechnięty wieczór się zrobił


  10. #430
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    7200 na koncie i przed nami TA OSTATNIA NIEDZIEEEEELAAAA Niechże się kręci i sporą sumkę wykręci. Udanych łowów i udanej zabawy


  11. #431
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Mmelisko projekcik Twoj na te chwilke ( zapytam tylko .... a co na to artix1 ?? )
    Biedny poszukiwacz puszki z kasą, w lesie zakopanej i zapomnianej, nareszcie się zalogował. Kurka laptop mi pada na twarz, co chwilę się zawiesza. Logując się na forum, znikają okienka do logowania właśnie . Co za złośliwość! Podbijam projekcik ogrodu do 650 złociszy . Siódemka z przodu piknie wygląda, nie to co 8 ale i tak piknie ze hej .
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  12. #432
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Szanowna redakcjo, na stronie z listą licytowanych przedmiotów zauważyłem, że licytuję "4. Jajko Wielkanocne Frania numer 3(14 cm)". Nastąpiła pomyłka, bo tego nie robiłem, a ktoś z forumowiczów to zrobił i może go przez to nie otrzymać. Do tego bigosu dorzucę jeszcze koszyki Wielkanocny nr.4 i 5, cenę podbiłem do 60zł za koszyczek, anSi podbiła cenę jednego z koszyków do 70, tylko nie wiemy którego niestety. Prosimy zatem o info od anSI i korekty na liście. Podziękował
    Ostatnio edytowane przez artix1 ; 08-04-2017 o 23:39 Powód: pomyliłem numery koszyków :)
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  13. #433
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał artix1 Zobacz post
    Koszyczki Wielkanocne 4 i 5 za 60 złotówek .
    tak bylo

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Mój koszyczek NA PEWNO nie jest Ci do szczęścia potrzebny... Daję za niego 70
    tak bylo

    Cytat Napisał artix1 Zobacz post
    Szanowna redakcjo, na stronie z listą licytowanych przedmiotów zauważyłem, że licytuję "4. Jajko Wielkanocne Frania numer 3(14 cm)". Nastąpiła pomyłka, bo tego nie robiłem, a ktoś z forumowiczów to zrobił i może go przez to nie otrzymać. Do tego bigosu dorzucę jeszcze koszyki Wielkanocny nr.4 i 5, cenę podbiłem do 60zł za koszyczek, anSi podbiła cenę jednego z koszyków do 70, tylko nie wiemy którego niestety. Prosimy zatem o info od anSI i korekty na liście. Podziękował
    Jakis chochlik w takim razie nam namieszal
    Na obecna chwile sytuacja wyglada tak - jajko wielkanocne Frania numer 3 cena wywolawcza 20 zl. szuka wlasciciela ( nie udalo mi sie odszukac wpisu kto go wylicytowal byc moze nikt do tej pory ) , koszyczek numer 5 za 60 zl. nalezy do artix1 , koszyczek numer 4 za 70 zl. nalezy do anSi ( poniewaz nie widze ktory koszyczek anSi licytowala to przypisalam jej nr. 4 - jesli jest inaczej to wyprostujemy )

    To chyba juz wszystko gra

  14. #434
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Edytko, pisanki się dobrze mają, czekają aby pojechać pocztą. A nam jakiś Easter Bunny czekoladki przesłał. Bardzo piekne i do tego smaczne. I piękna karteczką doszła z zakładką, czy przekładką, sama już nie wiem, bo taka inna ta kartka. Bardzo dziękujemy za wszystko!!!!!

  15. #435
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Kochani , Kochani !!!!

    Wciaz poszukuje domu jajko wielkanocne nr 3 zaoferowane przez Frania cena wywolawcza 20 zl. !!!!!!! oraz rabat w wysokości 400 zł na kocioł z podajnikiem, cena wywoławcza - 100 zł zaoferowany przez SUSPENSER !!!!

    Sprawa pilna ostatni dzien licytacji - zapraszamy

  16. #436
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    Ależ proszę bardzo TARciu - tylko bez nr 3 - ten sobie zaklepałam za 50 zł
    Chyba Edzia wylicytowała jajko nr 3 (na str.15).

  17. #437
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romana101 Zobacz post
    Chyba Edzia wylicytowała jajko nr 3 (na str.15).
    W rzeczy samej to jajko ci moje. Tak to jest jak człowiek sam swoją licytację edytuje.

    Dziękuję Romano...

    Kochani niedziela 09 kwietnia koniec licytacji ....zostało tylko ponad 12 godzin szansy na zostanie właścicielem wspaniałego przedmiotu z licytacji lub uśmiechu Dominiki.

    Serdecznie zapraszamy
    Ostatnio edytowane przez EDZIA ; 09-04-2017 o 10:40 Powód: poprawa daty

  18. #438
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    dzień dobry,u mnie chyba 9 kwietnia
    2. Jajko Wielkanocne numer 1 Frania (20 cm)-30zl poproszę

  19. #439
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Ostatni dzień. Wieści z Kliniki Budzik - Dominika reaguje na obecność osób. Ona wie, kto obok niej jest. Wie, ile robicie dla niej... A wierzymy głęboko, że podziękuje Wam osobiście na forum...

    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  20. #440
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prababka Zobacz post
    dzień dobry,u mnie chyba 9 kwietnia
    2. Jajko Wielkanocne numer 1 Frania (20 cm)-30zl poproszę
    Prababko...podwójne podziękowania. Ależ ja zakręcona jestem

Strona 22 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony