dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zaległy się robaki w domu

    Mam problem z dziwnymi malymi czarnymi rodakami w domu, mają też takie malutkie skrzydełka na moje oko to robak ma 0,5cm przeważnie sa przy oknach ale dzisiaj rano znalazłam jednego na poduszce dbam o czystość w domu, nie mam pojęcia skąd się wzięły i jak się ich pozbyć. Proszę o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Wrzuć zdjęcie tego intruza.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  3. #3

    Domyślnie

    złapać, natrzec mu brzuszek specjalną maścią i na banka umrze za jakies 2 tygodnie
    a tak na serio, miałam niedawno plagę tego. pomogły super porządki, podczas ktorych nie żałowałam ajaksów wyrzucic przeterminowane jedzenie, przyprawy (mi to się wylęglo ze starej papryczki piri piri), wyczyscic szafle zlewową a na koniec kupić zamykana szafkę na tekstylia leżące w tym pokoju w którym obiawiaja sie robaki. nam sprzątanie pomogło zredukować liczbę (i polowanie na każdego od razu) ale całkowicie znikły po wymianie szafki otwartej na szafke zamkniętą... ubranka dziecka widocznie były pożywka dla larw. obylo sie bez zamiatania sufitu (tam podobno są kokony)
    sprzedam tanio kilka palet silka tempo, zostały po murowaniu.

  4. #4

    Domyślnie

    ja bym kupiła jakiś środek na insekty i pozbyłabym się szkodników. A skąd one wychodzą?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony