dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki w takim razie taki manewr wykonam

  2. #22

    Domyślnie

    Panowie i tak w kwestii tematu wpięcia to problem natury technicznej się pojawił, a mianowicie tuż nad rurociągiem wody biegnie rurociąg ciepłowniczy i nie ma jak wyprowadzić sztycy od zasuwy na nawiertce i tym samym zostaje mi sterowanie tylko moją zasuwą na działce. Panowie z MPK nie wiedzą jak można rozwiązać ten problem i ja w sumie też nie wiem bo nic się tam nie mieści, nawet przegub nie wejdzie. Miał ktoś z takim czymś styczność ? Chciałem mieć dwa odcięcia a tu klops.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  3. #23

    Domyślnie

    to zmartwienie MPWiK,
    w nawiertce nie ma zasuwy, jest tylko pokrętło z "wiertłem" aby przewiercić sie do rury głównej, po zgrzaniu wszystkiego, zasuwe montujesz kawałek od rury głównej
    tak powinno to wyglądać
    https://images83.fotosik.pl/533/3885a32596a902a8med.jpg

    nie moge zdjęcia dodać, jak dodaje, to mi wywala, "nacisnij wstecz, załozenie grupy sie nie powiodło"
    Ostatnio edytowane przez Slawko123 ; 26-04-2017 o 15:58 Powód: dodano zdjęcie


  4. #24

    Domyślnie

    Zobaczymy jak to jutro rozwiążą, pech w tym że nie mam jak być w momencie wpięcia bo będę w pracy ;/
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony