dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    ...
    my plebs mamy tylko płacić PIT,CIT,ZUS,US,VAT,opłaty,koncesje,akcyzy,podatki ,zezwolenia,legalizacje,homologacje,licencje,prowi zje i wszyskie inne myta co krok, w sumie oddajemy 86%!! zarobku, w zamian co? super kolej, super drogi, super szpitale, super prawo itd itd

  2. #22

    Domyślnie

    ...
    my plebs mamy tylko płacić PIT,CIT,ZUS,US,VAT,opłaty,koncesje,akcyzy,podatki ,zezwolenia,legalizacje,homologacje,licencje,prowi zje i wszyskie inne myta co krok, w sumie oddajemy 86%!! zarobku, w zamian co? super kolej, super drogi, super szpitale, super prawo itd itd

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał SNCF
    Cytat Napisał seba_x
    no to ja z innej strony , chcę odgrodzić się od sąsiada na wysokość około 3m (tuje) i pytanie jest takie ile metrów od granicy posadzić dzrzewka żeby latem cień z tych 3 metrowych drzewek wchodził na działkę sąsiada góra na 1m ?
    czy 2m starczą ?
    grunt by mu nie śmieciło liścmi jak niektorzy potrafią liściaste 50cm od granicy posadzić ktore za 20lat będzie miało 10m wysokości
    tak właśnie myślałem , posadze tuje , przyszczygę raz do roku wierzchołki i powinny rozrosnąć się więcej na boki tworząc zieloną ścianę między działkami .

  4. #24

    Domyślnie

    Po co się z miasta wyprowadzać, jak drzewa przeszkadzają?
    W mieście drzew mniej, to nie będą śmiecić.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony