dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał art_composites Zobacz post
    Zgadza się posty znikają, dlaczego ?
    Ale wróćmy do tematu
    No to wróćmy do tematu. Pytanie z podpowiedzią elpapiotr pytając o układ zasilający miał na myśli czy to przypadkiem nie jest TT, na początek postaraj się na to pytanie odpowiedzieć.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał bladyy78 Zobacz post
    A co pod działalność nie można mieć zasilania z domu ? Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem aby energetyka to kontrolowała. Ja prowadzę warsztat zasilanie mam z domu niebawem będę miał bezpośrednio ze skrzynki bo doszły prądożerne narzędzia i nie chce przesilać instalacji domowej. Mało kto pod działalność robi osobne przyłącze po cholerę płacić wyższe rachunki za prąd. Tak naprawdę jeszcze nie spotkałem się żeby ktoś z moich znajomych robił osobny licznik pod warsztat przy domu.
    Do pierwszej kontroli z urzędu skarbowego.
    navigare necesse est, vivere non est necesse

  3. #23

    Domyślnie

    O, inni byli szybsi ode mnie.
    navigare necesse est, vivere non est necesse

  4. #24

    Domyślnie

    Urzędu skarbowego nie interesuje mój prąd, nie wrzucam go w koszty ani nic takiego.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał bladyy78 Zobacz post
    A co pod działalność nie można mieć zasilania z domu ? Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem aby energetyka to kontrolowała.
    A Ja się spotkałem z dwoma realnymi przypadkami (ślusarnia i stolarnia).
    Oba zakończyły się identycznie DOMIAREM OD ENERGETYKI ale takim konkretnym.
    A zaczęło się niewinnie..... sąsiadom mrugało światło w takt pracy spawarek i pił taśmowych i zaczęli drążyć temat po sąsiedzku.
    Spawarki już nie działają na osiedlu, a stolarnia ma własną linię od trafo.

    Od strony fiskalnej, to że coś przyoszczędziłeś na prądzie jest Twoim nieujawnionym dochodem.
    Podobnie jak niejeden elektryk oddaje złom miedziany jako osoba prywatna, a nie jako firma.

    Masz po prostu szczęście, jeszcze nie miałeś kontroli z UKS i masz wyrozumiałych sąsiadów.

  6. #26

    Domyślnie

    Może i mam szczęście ale nikt z moich znajomych nie zmiana taryfy w momencie gdy rozpoczynał działalność. Rozmawiałem wczoraj z sąsiadem obok co ma warsztat samochodowy kilkanaście lat i mnie wyśmiał ma jeden licznik i taryfę G11 i nikt go nie czepiał do tej pory.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony