dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Drzwi wejściowe - odległość od ściany

    Witam,
    Chcę przesunąć ścianę dzielącą przedpokój z kuchnią w prawo (powiększyć kuchnie) i zastanawiam się w jakiej odległości od drzwi wejściowych wybudować nową ścianę. Nie chciałbym żeby odległość była większa niż 10 cm. Czy to jest praktyczne rozwiązanie aby ścian była tak blisko drzwi otwierających się w tę stronę?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie mogę powiększyć tego zdjęcia (cały czas mam jakieś problemy, ale Ty to tak wkleiłeś). Z tego co widzę przez lupę , to na tej ścianie działowej masz jakią występek aby zrobić sobie chyba szafę w zabudowie. To na pewno trzeba byłoby usunąć. Co do samej odległości ścianki od krawędzi otworu drzwiowego, to powiem Ci, że te 10cm to dla mnie minimum. Technicznie wszystko będzie oczywiście działać, ale będzie trochę ciasno jak dasz mniej. Jak dobrze widzę teraz odległość od otworu drzwiowego to chyba 560mm?

  3. #3

    Domyślnie

    Piszesz o ścianie kuchnia- przedp., a drzwi wejściowe otwierają się w przeciwnym kierunku, nie na tą ścianę. Tak czy inaczej, te 10 cm faktycznie trzeba zachować, ale... otwarłabym kuchnie.

    - Przesunąć ściankę od drzwi wejściowych w kierunku drzwi wejsć.
    - W kuchni ustawic meble w L od strony pionów
    - zlikwidować ściankę między lodówką, a przedp. i tam postawić stół

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony