dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazwoj Zobacz post
    Wklejasz paski z płyty gipsowej i znowu obrabiasz tynkiem. Nie patrz na to, że jesteś po tynkach i są one nie do ruszenia. Uwierz mi, że przez kolejne pół roku kilka razy będziesz co musiał poprawiać, bo Ci drabina upadnie albo nie zmieścisz się z szafką w drzwi.
    ...chyba po pijaku!

  2. #22

    Domyślnie

    Hahah - ale tak jest. Człowiek jak ma nowe tynki to przez pół roku obrazów nie wiesza. A później dom zaczyna przypominać dom - jest lekko poobijany i wygnieciony jak najlepsze kapcie i nikomu to nie przeszkadza w niczym.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał theme Zobacz post
    Hahah - ale tak jest. Człowiek jak ma nowe tynki to przez pół roku obrazów nie wiesza. A później dom zaczyna przypominać dom - jest lekko poobijany i wygnieciony jak najlepsze
    kapcie i nikomu to nie przeszkadza w niczym.
    W sumie racja. Nic dodać, nic ująć.

  4. #24

    Domyślnie

    Śmiać mi się chciało z sąsiada gdy przyszli do niego ludzie z kanalizacji aby podłączyć budynek. Sąsiad miał wypachnioną bielutką elewację, a pracownik miał uchrzanione rękawice w czymś co przypominało smar. Reszty się domyślasz
    Teraz ta elewacja już nie daje tak po oczach bielą. Ma tu i ówdzie wgniecenia od nauki jazdy rowerem przez jego dzieciaki.

    Kiedyś montowałem drzwi w budynku, gdzie zastała nas już noc i nie było sensu dalej montować. Mieliśmy przyjechać następnego dnia i dorobić jeszcze te 2 sztuki drzwi. Właściciel strasznie opierniczał wszystkich co zbliżyli się do nowych drzwi, aby mu czasem nikt nie porysował. Ostatnie miały być montowane wejściowe do domu. Słyszę śmiechy i chichy zza budynku. Przylatuje człowiek od elewacji i mówi, że właśnie właściciel wyjechał taczkami przez drzwi rysując całe skrzydło i ościeżnicę. Oczywiście były tłumaczenia, że nic się nie stało, że to tylko drzwi do garażu. Samo życie.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony