dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 145 z 145
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Karmazyn ma garaż poza bryłą główną budynku a Korso ma małe okienko nad garażem i garaż też wystaje poza bryłę budynku.
    Podobnych jest wiele. Ale takiego samego nie znalazłam.

  2. #142
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fukujin

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    63

    Domyślnie

    Nie wysilajcie się tak bardzo na szukanie bo moje pytanie było podchwytliwe. To zdjęcie "zza płotu" z galerii producenta tego domu, gdzie zapewne za chwilę, znajdzie się ktoś pomocny i będzie szeptał gdzie taki dom kupić. Na stronie napisane, że to projekt indywidualny. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki zdjęć google.
    Ostatnio edytowane przez fukujin ; 24-03-2017 o 12:08

  3. #143

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Zdjęcie faktycznie wzięłam ze stronyproducenta ale nie jestem w żaden sposób powiązana z ta firma. Po prostu spodobał mi się ten dom. Wciąż szukamy odpowiedniego dla nas projektu. Niestety wszystkie które do tejpory znaleźliśmy ( uwzględniając wymiary działki itd) sa dla nas za drogie. Podobał nam się szmaragd 6, kasjopea II... Ale szukamy czego jeszcze tańszego, dlatego szukamy teraz opcji z płaskim dachem i garażem jednostanowiskowy. Zależy nam na 3 sypialniach i salonie. Przyglądamy się teraz projektowi orka II i Ka12. A może ktoś z Was może polecić inny projekt tani w budowie spełniający kryteria o których pisałam wyżej?

  4. #144
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Zacznij od budżetu, jaki macie na dom.
    Wasza działka dopuszcza domy z płaskim dachem?
    Sporo projektów z płaskim dachem na studio Z500

    Skoro szukane projekty są za drogie to zrezygnujcie z garażu. Garaż nie jest pilną potrzebą mieszkaniową i zawsze można go dobudować.
    Małe domy do 120 m2pow. całkowitej taniej wychodzą jako parterowe z lekkim ocieplanym stropem kratownicowym.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-04-2017 o 13:56

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a może to jednak jest Opałek po adaptacji (np. likwidacja balkonu na rzecz okna)?

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony