Witam wszystkich serdecznie!

Mam następujące wątpliwości. Zakupiłem niedawno mieszkanie w którym jest ogrzewanie gazowe (woda i grzejniki) a w mieszkaniu jest zamontowany piec dwu-funkcyjny. Chciałbym podczas remontu zmienić położenie tego piecyka z kuchni do łazienki i tutaj się zaczynają dla mnie schody. Nigdy nie miałem do czynienia z tego typu ogrzewaniem i nie wiem po prostu jak to ugryźć.

No, i właściwie taką chciałbym uzyskać poradę, od czego zacząć? Z tego co wiem to do tego typu przebudowy jest potrzebna zgoda gazowni, a także projekt budowlany. Jednak gdzie w pierwszej kolejności powinienem skierować swoje kroki? Do gazowni? Do gazownika projektanta, a może kominiarza? Znajdzie się ktoś kto wie jak wygląda taka procedura od A do Z?

Kuchnia z łazienką są oddzielone ścianą z kominem, więc cała sprawa powinna się zamknąć w przeniesieniu piecyka z jednej ściany na drugą. Ale to pewnie jak to wszystko ma wyglądać powie mi projekt.
Przy okazji czy można dowiedzieć się ile (orientacyjnie) wynoszą koszty takiego projektu i później już samej przebudowy, różnych opłat manipulacyjnych, itp? Wiem, że to pewnie zależy od wielu czynników i konkretów nie da rady, ale tak mniej więcej. To zwykłe mieszkanie, a pomieszczenia są obok siebie. Wiadomo, zapłacę ile będzie to kosztować, tylko po prostu nie wiem, czy mam się szykować na koszty rzędu 500 zł czy 5000

Dziękuję bardzo za okazaną pomoc.