dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie wc rozdrabniacz pompa

    Witam wszystkich zamierzam się z zakupem młynka do wc z rozdrabnianiem Zrobiłem taki mały schemat .1 Jakiej marki wybrać rozdrabniać aby działał właściwie
    2. Kwota to około 1000 zł na mlynek który rozdrabnia ciut więcej .
    3.Czy pompa z rozdrabniaczem przepcha fekalia prze rurę 50mm -60mm ( tą niebieska ) do 120 mm ,nie będzie problemu ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wc z rozdrabniaczem  ok 1.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	384883   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wc z rozdrabniaczem  ok 1.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	384884  
    Ostatnio edytowane przez raczek83 ; 25-03-2017 o 10:25

  2. #2

    Domyślnie

    Pomoże ktoś?

  3. #3

    Domyślnie

    Znajomy ma w kamienicy już dobre 10 lat taki rozdrabniacz, odległość do podłączenia do pionu ok 2-3m, wszystko działa bez zarzutów. Drugi taki sam ma ojciec w starym budynku gospodarczym w pracy, z tym że tam odległość w poziomie do pionu jest rzędu kilkunastu m i też wszystko działa ok. Kupowane modele to te z allegro w okolicach ~400 PLN. Wyjście z nich jest rurą 40. Generalnie urządzenia spisują się dobrze, jedyne awarie był z winy użytkowników gdy ktoś wrzucił chusteczki nawilżające albo inne rzeczy które młynek nie był w stanie zmielić. Wtedy pozostaje kwestia rozbierania całego urządzenia i czasem jest problem żeby to wszystko było szczelne jak się ponownie skręci.
    W twoim przypadku nie powinno być problemów, sprawdź tylko to odejście bo z tego co ja się kiedyś orientowałem to wszystkie miały rurą 40 a nie 50.

  4. #4

    Domyślnie

    O widzisz gdzieś czytałem że te z allleg to są lipne hm natomiast tak patrząc przecież nie będzie używany 24 na dobę te tanie to chyba chałasu trochę robią jakąś matę anytwibracyjną na spód i będzie ok , zastanawiam się jaki kupić żeby był szybki w rozbiorze i złożeniu w razie czego ,dobry i niedrogi .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony