dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Instalacja internetowa w domu

    Witam wszystkich, jestem zmuszony do szybkiego zakupu sprzętu a nie mam głowy do tego jaki ma to być sprzęt. Otóż nakreślę sytuacje teraz oraz z przed remontu i poczekam na sensowną odpowiedź jeśli da rade. Miałem ogólny remont przedpokoju i pokojów w mieszkaniu. Niestety fachowiec przeciął kabel koncentryczny w którymś miejscu więc postanowiliśmy położyć go na nowo. Wcześniej było to zrobione dosyć dwojako: Kabel przechodził z przedpokoju do jednego tv w salonie gdzie na dwójniku sygnał szedł dalej jakieś 20m do drugiego pokoju (troche nadplanowo był kładziony) i tam kolejne kolanko na modem internetowy i drugi tv = strata sygnału jak wiadomo. Teraz mam zrobione wejście do przedpokoju x1 i w takiej małej szafie mam 3 kable które bezpośrednio się rozchodzą do tv internetu i drugiego tv (każde urządzenie ma swój własny kabel) Jak już się dowiadywałem najlepiej jest dać tam wzmacniacz sygnałowy 1in3out i podpiąć go do prądu by ten sygnał nie był słabszy (a musi być jak najwyższy gdyż takie mam potrzeby) - Pytanie jest następujące: jaki wzmacniacz, ew jakiego typu - Jest ktoś kto mógł by się wypowiedzieć?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    frikacz

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Łomża/Białystok
    Kod pocztowy
    15-888
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witaj,
    Wg mnie nie potrzebny jest Ci wzmacniacz zwłaszcza że internet również masz po koncentryku który wrażliwy jest na zbyt wysoki poziom kanału zwrotnego. Wstawienie rozgałęźnika 1/3 powinno wystarczyć bez żadnego wzmacniacza. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony