dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Drabina HIGHER - warto?

    Witam. Czy drabiny HIGHER są warte uwagi?

  2. #2

    Domyślnie

    Zakupiłem bo tania, 3x9. Wytrzymuje mój ciężar (100 kg) bez problemu. Teraz mam super dostęp do dachu, opryskałem na niej całą więźbę. To jeden z moich najlepszych zakupów. Zobaczymy jak będzie dalej, użytkuje intensywnie miesiąc.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    A o ile tańsza od klasycznej Krause Corda co kosztuje aktualnie w Makro 330,87 zł brutto za 3x9 i wytrzymuje 150kg?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojsław

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Budzów
    Kod pocztowy
    57-214
    Posty
    11

    Domyślnie

    Chcę zwrócić jeszcze "uwagę" na firmę HOHER ... ewidentnie niemiecko brzmiącą, sprzedają jednak tylko na allegro, gdzie mają prawie 100% pozytywów ale jak się przyjrzałem co chwilę pojawiają się te same wpisy z tymi samymi numerami "transakcji" więc wiadomo już skąd te 99.9 . a także olx gdzie nie można napisać opinii ... na znanym portalu opinieo.pl nie można zamieścić informacji, bo firma nie widnieje, a dodając ją pokazuje, że widnieje .... gdyż udało mi się znaleźć stronę internetową, która jest warunkiem do zamieszczenia tam opini ....więc za wiele ściem, żeby się skusić na niską cenę

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    blist-z-highera

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie wiem jak z drabinami bo chciałem u nich kupić piecyk typu koza a kupiłem kozę z papierowej blachy, do której dostałem rury dymowe z takiej samej blachy ale za to trzy razy droższe od normalnych ogólnie dostępnych w sklepach metalowych na terenie całego kraju.
    Za rury kosztujące normalnie 10-12 zł policzyli mi z rzekomym rabatem 30-40% po ok 30 zł. Takie coś jest możliwe tylko wysyłkowo.
    Więc skoro tak sprzedają rury dymowe i piecyki to pewnie nie mają żadnych skrupułów żeby takie same wałki robić z drabinami
    Założyłem mojemu piecykowi bloga na którym postaram się dawać znać jak sobie radzi z normalna eksploatacją. Zapraszam więc na mój blog "Koza z Higher'a szuka frajera - czyli pamiętniczek piecyka z blachy grubości kartki papieru" https://blist-z-highera.blogspot.com/

  6. #6

    Domyślnie

    ale jak zobaczyłeś papier zamiast blachy to nie mogłeś zwrócić w ciągu 14 dni? czy specjalnie polujesz na takie "rodzynki" żeby pożywić czymś bloga?

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    blist-z-highera

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mogłem Ale nie chce mi się pakować i odsyłać towaru na własny koszt a potem nie mając ani towaru ani pieniędzy liczyć na uczciwość i dobre serce oszusta. Ważniejsze żeby ostrzec innych przed wpadnięciem w taką pułapkę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony