dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Stary domek letniskowy, aranżacja wnętrz

    Dzień dobry wiosennie!
    Stałam się właścicielką działki rekreacyjnej ze starym domkiem z dyla (chyba), który wojnę i bombę widział. Mam do niego sentyment i proszę o pomoc forumowiczów, bo nie potrafię rzeczowo go urządzić. Działka jest duża, obecnie dach jest jednospadowy, ale planujemy wymianę (cieknie) na dwuspadowy i sypialnie na górze. W planach także taras (z zadaszeniem), nowe szambo, wymiana okien, drzwi. Chciałabym jak najmniej zmieniać wewnątrz (ściany). Wc i umywalka jest obecnie za drzwiami wejściowymi (bez komentarza). Prąd też jest. Wymiary podane pewne i dokładne to te zewnętrzne, w środku płyty pilśniowe już powyginane temu orientacyjnie wpisane.
    Zaznaczłam też ułożenie względem stron świata (temu 2 ściany bez okien bo północne)
    Na czym mi zalezy:
    - wstawienie drzwi tarasowych, budowa tarasu (tylko 12 m2 - wymogi ustawowe) i tu prosiłabym o uwzględnienie tego, że w takim letniskowym to kuchnia musi być prawie na wyciągnięcie ręki i łazienka tez nie daleko, choć to juz niekoniecznie.
    - jest w nim piwnica (pod 2 pomieszczenimi po lewej)
    - działka jest lekko pochyła (zdjęcie)
    - chciałabym zachować wszystkie tuje widoczne na rysunku
    - w środku nie ma kominka (rozprowadzenie ciepła), ani schodów (oba w planach), za to widać meble którymi dysponuję i one zostają ( 2 wersalki standardowe, szerokosć 210), stół 100x140 z krzesłami, kuchnie się dopasuje;
    - szambo nie wiem gdzie zrobimy, ale przyłącza raczej blisko siebie.
    Parter domku to wysokość jedynie 2,15.

    To co widać to moja wstępna koncepcja. Nie wiem gdzie ja to pomieszczę Rodzinę mam dużą, będziemy tam raczej w weekendy, latem pewnie dłużej)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170323_11_26_43_Pro.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	385208   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Działka.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	99,6 KB
ID:	385209  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony