dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Posadzka w garazu

    Witam mam pytanie co zrobić z nierówną posadzka w garazu w bryle budynku? Krzywizna około 7 cm jedynie co mi przychodzi do głowy to położyć na niej warstwę posadzki wyrownujacej. Jednak brama garażowa jest dość wysoko i wylewajac posadzke po sam prug będzie ona wyżej niż poziom płytek w ganku z którego wchodzi się do garazu. Dodam że w garazu jest wnęka na kotłownie która będzie poniżej posadzki w garazu . Czy to dobry pomysł aby podadzą w garazu była wyżej niż w pozostałych pomieszczeniach w domu? Dodam że posadzke wykoncze zywicą epoksydową

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.346

    Domyślnie

    Jest to bardzo zły pomysł, powinna być niżej.

  3. #3

    Domyślnie

    To co zrobić w takim razie

  4. #4

    Domyślnie

    Ogolnie wylewka wygląda przy ścianach wyżej a środkiem niżej moze ja wyrównać ze spadkiem do środeka garazu?

  5. #5

    Domyślnie

    I dlaczego posadzka w garażu powinna być niżej niż w domu?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał domal1983 Zobacz post
    I dlaczego posadzka w garażu powinna być niżej niż w domu?
    A widziałeś projekt, który przewiduje posadzkę w garażu wyżej od tej w pomieszczeniach mieszkalnych?
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  7. #7

    Domyślnie

    W takim razie wyrownałem dotychczasową wylewke i wykonam wylewke wyrównojacą WEBER FLOOR 1000 około 2-3 cm i mam kolejne pytanie. Czy jest sens nałożenia na dotychczasową posadzke foli w płynie zalega mi w garazu ☺ dodam iż nie wiem czy poprzedni właściciel wykonał izolacje poziomą

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony