dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kuchnia - tynk mineralny

    Witam wszystkich,

    do remontu mam kuchnie w bloku w której położny jest tynk strukturalny z rysami pionowymi pomalowany farba lateksową. ściany trzyma się mocno. chciałem przeciągnąć ściany gipsem szpachlowym aby te rysy się potraciły a później na to gładź, czy dać od razu gładź ? będzie się to trzymać?

    na gruntowanie dać grunt głęboko penetrujący ?

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    polecam delikatnie przetrzeć całą powierzchnię papierem ściernym, a następnie dokładnie ją odpylić. Kolejny krok to nałożenie gruntu polimerowego uniwersalnego ACRYL-PUTZ® GU 40. Do wykończenia ścian polecam zastosowanie gładzi szpachlowej ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISZ (nakładamy ją zgodnie z zaleceniami producenta). Rekomenduję najpierw przeprowadzenie powyższych prac „na próbę”, na niewielkim fragmencie podłoża i potem powtórzenie ich na całej powierzchni.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Tak jak ekspert Śnieżka napisał. Możesz spokojnie zrobić tak jakby to była goła ściana. Odnośnie samego Acryl Putzu też nie miałem zastrzeżeń. Natomiast darowałbym sobie pomysły, którzy niektóre osoby czasem forsują tj. pozbywanie się warstwy farby. Lateksowe bardzo dobrze przywierają do powierzchni i na ich usuwanie szkoda czasu.

  4. #4

    Domyślnie

    ja miałam podobny problem i mój mąż zrobił bardzo podobnie. Dzisiaj nie ma żadnego problemu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony