Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na forum...
Stoję przed wyborem oczyszczalni ścieków dla mojego nowo budowanego domu...dom w aglomeracji...
Hurtownia która mi robi wod kan zaproponowała mi oczyszczalnie roth microstar z tego co mi się udało ustalić to nowa oczyszczalnia kwiecień 2016 i trudno znalesc jakieś konkretne opinie same artykuły reklamowe brzmiące całkiem ładnie. ..
Drogi mój typ to actibloc lti... trochę poczytałem tu na forum nawet mnie to przekonuje musiał bym tylko wymierzyć czy mi wejdą dwa zbiorniki no i trochę lipa z przylaczem bo rura wychodzi ok 1.2m poniżej terenu ale da się to obejść robiąc obniżenie terenu lub coś takiego... roth ma głębiej posadowione przylacze...

Trzeci typ to oczyszczalnia ekosum bIO hero sąsiad obok ma... około roku robi qpe i wszystko niby działa jak trzeba... plus to cena ok 2 tys taniej niż actibloc ... roth jest droższy o 600 zł od actibloc...
Tylko ze sąsiad tez za bardzo tam nie zagląda a dmuchawe wlacza ręcznie co jakiś czas
Trochę go słucham z przerażeniem bo każdy z nas ma studnie wody pitnej i żeby się kiedyś nie okazało ze przez jego złe uzytkowanie czy źle dobrane oczyszczalnie pijemy własne siuski

Proszę was o komentaz zwłaszcza jak ktoś się spodkac z tym roth'em. ..