dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie linia kroplująca "gwiżdże"

    Mam linię kroplującą długości około 20 metrów. Czasami, acz nie zawsze, zdarza się, że podczas nawadniania, linia "gwiżdże" tak, jakby była zapowietrzona pomimo że raczej nie jest i na całej długości woda wypływa równomiernie. Jak wyeliminować te niefajne dla ucha odgłosy?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz jej nie słyszeć to musisz ją mieć stale włączoną
    Ps. a tak na serio to pomyśl co się dzieje w rurkach jak zamykasz dopływ wody ??? stopniowo ubywa w nich wody ?? tak zgadza się, co pojawia się w nich na jej miejsce ??? powietrze ??? znowu zgadłeś . Włączasz dopływ wody i co się dzieje ?? mam dalej tłumaczyć ??

  3. #3
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Panowie mam pytanie , jakie ciśnieenie lub jaka wydajność wodna jest potrzebna dla lini kroplującej , mam w studni taką pompę białoruską membranową ona ma wydajność ok 1m/h może ciut mniej już ale ma dosyć duże ciśnienie , jak to przeliczyć na metry ? ile tego można podłączyć metrów ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    Jeżeli chcesz jej nie słyszeć to musisz ją mieć stale włączoną
    Ps. a tak na serio to pomyśl co się dzieje w rurkach jak zamykasz dopływ wody ??? stopniowo ubywa w nich wody ?? tak zgadza się, co pojawia się w nich na jej miejsce ??? powietrze ??? znowu zgadłeś . Włączasz dopływ wody i co się dzieje ?? mam dalej tłumaczyć ??


    Żartujesz sobie Albo chcesz grać mądrzejszego, co jest niestety ostatnio dosć popularne na tym forum

    To wytłumacz zatem, dlaczego:
    a) gwiżdze tylko np tylko we wtorki, a w środy już nie? Że niby w środy powietrza tam nie ma i pojawia się tylko we wtorek?
    b) dlaczego ten gwizd pojawia się nagle np po godzinie cichej pracy (ciśnienie wody się nie zmienia w tym czasie, położenie tejże linii też nie)

  5. #5

    Domyślnie

    Są tu jacyś eksperci na tym forum?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony