dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eo

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    1

    Domyślnie projekt AKORD pracownia ARCHETON

    Szukam wybudowanego domu AKORD z katalogu Archetonu, poniewaz chce wybudowac identyczny i zalezaloby mi aby obejzec ten dom w stanie gotowym, najlepiej w wojewodztwie Zachodniopomorskim. Dziekuje i pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj my mamy wybudowany stan surowy z dachem ale bylo sporo zmian i dodatkowo dobudowalismy garaz do bryly budynku. Jesli chcesz jakies zdjecia to pisz na priv.
    Eve

  3. #3
    krab
    Guest
    krab

    Domyślnie

    Witam zbieram wszystkie zdjęcia realizacji z Archetonu

  4. #4

    Domyślnie akord

    Proszę o jakiekolwiek zdjęcia domu, również wnętrz, AKORD z Archetonu. Dziękuję.

  5. #5

    Domyślnie

    Na stronie biura (po kliknięciu na obrazek) znajdziesz kilka zdjęć realizacji, jeśli to za mało zapytaj na forum o ten projekt.

    Powodzenia i pozdrawiam
    PR

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    livia

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    Czyżby nie było zainteresowania tym projektem? Mnie się on strasznie podoba. Wprawdzie budowę planuję za parę lat , ale pomarzyć zawsze można.. :wink: i właśnie ostatnio trafiłam na Akorda. wcześniej podobał mi się Powabny z muratora, ale akord przy podobnym rozkładzie wnętrz ma coś, co nadaje mu klimat- łukową ścianę w salonie. po datach postów wnioskuję że domki są już skończone. Może jakiś szczęśliwy właściciel zamieści na forum zdjęcia :)

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krf

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Kto buduje dom AKORD?

    Jestem nowa na forum.Chciałabym sie dowidziec czy ktoś buduje dom AKORD?Interesuja mnie ewentualne trudności,zauwazone wady i proponowane ulepszenia.Z góry dziekuję za odpowiedzi.
    [email protected]

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krf

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mnie również ten projekt strasznie się podoba.Oprócz zdjęc interesują mnie także dokonane zmiany i zauważone ewentualne wady czy też trudności przy budowie.
    Kasia

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    diablica sakrucka

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    10
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    My też planujem budowę tego domu ale ze zmianami. Kosztem pomieszczena technicznego chcemy zrobić WC z prysznicem, w kuchni zrobić panoramiczne okno a na górze powiększyć garderobę. Obecnie nasz architekt jest w trakcie robienia projektu ale do budowy to jeszcze długa droga... Czy jest ktoś z okolic Krakowa kto ma taki dom?

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    diablica sakrucka

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    10
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ja też mam zamiar budować ten dom ale wprowadziliśmy z mężem dużo zmian, przedewszystkim na parterze. Na forum nie ma niestety wiele informacji na temat tego projektu...

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    witam
    podnoszę wątek , bo to fajny projekt
    ja w tym momencie jestem na etapie wykończeniówki ,wiec jeśli ktoś ma podobny domek i może wrzucić jakieś fotki dla inspiracji (ewentualnie na priv) z rozwiazaniami wewn lub zewn było by super!
    pozdrawiam

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdecka

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    1

    Domyślnie akord

    Witam coś tu cichutko na tym forum. Mam nadzieję na ożywienie ponieważ jest to jedyne forum na którym są jakieś komentarze na temat tego domku Ja właśnie kładę strop - to dopiero początek ale może ktoś wstawi parę fotek i wątek się rozwinie .
    Pozdrawiam

  13. #13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony