dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dawidbwo

Kod pocztowy
    14-500

Domyślnie Adaptacja poddasza

Witam. Wiem, że temat był już wielokrotnie poruszany ale ja również chciałbym dowiedzieć się ile może kosztować adaptacja zakupionego przeze mnie poddasza (po podłodze 100m2, 41.7 pełnych m2 skosy są z 3 stron). Do prac trzeba zaliczyć podłączenie do pieca CO, podłączenie hydrauliki i elektryki, Izolacja całego poddasza wełną mineralna (6.58 od szczytu do ściany kolankowej, wysokość od posadzki do jędki 2,70, wysokość krokwi 12cm.) budowa wszystkich ścianek z k-g z wełną między płytami, przygotowanie pod malowanie, płytki na całą łazienkę i posadzka od kuchni przez salon i hol, wstawienie 3 zwykłych okien i 2 veluxów, obsadzenie drzwi i wycięcie dziury na schody i wylewka na całej powierzchni. Woj. warmińsko-mazurskie. Wydaję mi się że wszystko już wypisałem jeżeli pominąłem coś istotnego proszę zostawić wiadomość a uzupełnię dane.
    Poniżej plany:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elektryka.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	84,0 KB
ID:	385886Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hydraulika.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	385887Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ściany.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	385888Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uk funkcjonalny.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	385889

Dawidbwo

Kod pocztowy
    14-500

Domyślnie

Nikt się nie wypowie ? Jeden z wykonawców powiedział że chce 33 tyś a drugi 50.

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Busters

Domyślnie

ale co, ktos ma na podstawie planow sobie policzyc ile jest m2 poddasza, ile m2 wylewki i tak dalej? I rozumiem, ze wszyscy wiedza jakie chcesz dokladnie materialy jaka grubosc welny.. moze byc tanio moze byc drogo. Zadales pytanie "czy 30tys za niebieski samochod to dobra cena"
    Indywidualny, parterowy - 140m2 uzytkowej+garaż 33m2. Ściana 18cm silikat.
    Ocieplenie: ściany 20cm 0,31, podłoga 20cm 0.36, strop wełna 35-40cm.
    Pompa ciepła+podłogówka+rekuperator. OZC 7,5kW
    Obecnie: Kominek -> ocieplenie stropu -> sufity podwieszane

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Marcin34_Śl

Domyślnie

Ceny, które płaciłem w zeszłym miesiącu.

Poddasze zabudowa KG - 60 zł m2 bez malowania, klejenie ścianki kolankowej z KG 25 zł m2, wełna i taśma na strychu 25 zł m2, zabudowa niestandardowa z KG 60 zł metr bieżący, okna dachowe150 zł sztuka, schody 250 zł
    Nasza stodoła, projekt indywidualny 145 mpu, płyta fundamentowa 12 XPS pod, 14 EPS nad, anhydryt, Porotherm Dryfix, 20 cm styropian, dach 30 cm PROFIMATA, podłogówka 100%, WM z rekuperacją ZEHNDER 350, PC PW Panasonic 7KW H, GALECO bezokapowy, Integra 64

Dawidbwo

Kod pocztowy
    14-500

Domyślnie

Cytat Napisał Busters Zobacz post
    ale co, ktos ma na podstawie planow sobie policzyc ile jest m2 poddasza, ile m2 wylewki i tak dalej? I rozumiem, ze wszyscy wiedza jakie chcesz dokladnie materialy jaka grubosc welny.. moze byc tanio moze byc drogo. Zadales pytanie "czy 30tys za niebieski samochod to dobra cena"

Chyba kiepsko u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem, dokładnie napisałem ile jest m2 po podłodze i ile jest pełnych. Cene chciałem poznać za robocizne, bo jak wiadomo materialy sa różne tak samo jak ich ceny. A cena niebieskiego samochodu jest chyba troszkę za wysoka.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia