dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Kostka brukowa Kostbet

    Witam , czy ktoś może powiedzieć coś dobrego lub złego o kostce tej firmy . Chce kupić zwykłą kostkę 10x20 szarą .
    Ostatnio edytowane przez sharan41 ; 18-06-2013 o 21:24

  2. #2

    Domyślnie

    Nie do wiary , nikt nie ma kostki Kostbet

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli nikt nie ma tej kostki, to może pójść w granit?

  4. #4

    Domyślnie

    Czy Kost-bet , to jest ta sama firma co Kostbet w Miszewku k/ Banina ???

  5. #5

    Domyślnie

    O kostbecie nie słyszałem, ja układam sobie kostkę bruk betu, i to nie szarą, tylko trochę bardziej kolorową i jedyne co mogę Ci pomóc w tym temacie to powiedzieć tyle, że firma produkująca moją kostkę jest uważana za bardzo solidną zarówno w produkcji jak i obsłudze klienta. Natomiast o innych producentach nie chcę się wypowiadać, ale pewne jest, że bruk może być lepszy lub gorszy.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kuczaka

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Piątek Mały-Kolonia
    Posty
    14

    Domyślnie

    Nie możliwie, że nie słyszałeś o Kost-becie! Moim zdaniem nie ma lepszej kostki u nas w kraju. Wiele osób decyduje się na nich bo mają renomę i znaną markę Dziwne, że o nich nie słyszałeś!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuczaka Zobacz post
    Nie możliwie, że nie słyszałeś o Kost-becie! Moim zdaniem nie ma lepszej kostki u nas w kraju. Wiele osób decyduje się na nich bo mają renomę i znaną markę Dziwne, że o nich nie słyszałeś!

    Za takie wpisy admin daje bana .
    Tu nie było reklamy, tylko informacja że mój nick to "kamieniarz"



    .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuczaka Zobacz post
    Nie możliwie, że nie słyszałeś o Kost-becie! Moim zdaniem nie ma lepszej kostki u nas w kraju. Wiele osób decyduje się na nich bo mają renomę i znaną markę Dziwne, że o nich nie słyszałeś!
    tak, tak, a okna najcudowniejsze to w Drutexie i piec od Kołtona. No weź przestań...

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kuczaka

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Piątek Mały-Kolonia
    Posty
    14

    Domyślnie

    Naprawdę aż tak bardzo przeszkadzam Wam moje zdziwienie? Po prostu jesli jestem z czegoś zadowolony, to uważam, że należy pomóc innym i polecić coś dobrego. Chyba między innymi na tym polega idea for internetowych, prawda? A dziwię się, że nie słyszał o kost-becie, bo ja przed zakupem sprawdzałem dość skrupulatnie każdego producenta i Kost-bet posiadał najwięcej opinii. Może nie wszystkie były pozytywne, ale jednak. Mieszkałem kiedyś w Norwegii i tam ludzie za takie porady dziękowali i byli wdzięczni, że ktoś chce im pomóc. W Polsce możesz co najwyżej dostać pstryczka w nos i zostać nazwany oszustem.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuczaka Zobacz post
    Naprawdę aż tak bardzo przeszkadzam Wam moje zdziwienie? Po prostu jesli jestem z czegoś zadowolony, to uważam, że należy pomóc innym i polecić coś dobrego. Chyba między innymi na tym polega idea for internetowych, prawda? A dziwię się, że nie słyszał o kost-becie, bo ja przed zakupem sprawdzałem dość skrupulatnie każdego producenta i Kost-bet posiadał najwięcej opinii. Może nie wszystkie były pozytywne, ale jednak. Mieszkałem kiedyś w Norwegii i tam ludzie za takie porady dziękowali i byli wdzięczni, że ktoś chce im pomóc. W Polsce możesz co najwyżej dostać pstryczka w nos i zostać nazwany oszustem.
    Jest takie pojęcie jak "marketing szemrany" i Twoje posty właśnie dają podstawy by podejrzewać Cię o coś takiego.
    Może po prostu wrzuć nam tutaj zdjęcie swojej nawierzchni z tej cudownej kosteczki i tyle. Chętnie oglądniemy.

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kuczaka

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Piątek Mały-Kolonia
    Posty
    14

    Domyślnie

    Jestem człowiekiem, który raczej nie przebywa aż tak długo w Internecie. Nie znam się też na pojęciach marketingu, ale skoro jest temat, w którym mogę coś powiedzieć, to tak robię. Wiem, że ludzie raczej wolą przeczytać, że coś jest złe i do niczego, ale skoro prawda jest zgoła odmienna, to czemu mam tak pisać. A fotkę mojej kostki z przyjemnością wrzucę. Jak tylko będę pamiętał o jej zrobieniu po powrocie do domu. Może to rozwieje Wasze wątpliwości.

  12. #12

    Domyślnie

    Mam u sibeie Kost-bet:

    Zeby nei reklamować:

    Zalety:
    - produkt znany i solidny
    - bezprobelemowy kontakt z samą firmą
    - spory wybór

    Wady:
    - kostka nie gra i nie śpiewa
    - kostka nie ma wejscia w-fi ani HDMi
    - kostka nie nadaje się do użytku wewnątrz domu.

    A serio - klasyk, wiadomo, jedna z bardziej znanych marek. Przyczepić się nie mam o co mimo wrodzonego czepialstwa i upierdliwości.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ansang Zobacz post
    Mam u sibeie Kost-bet:

    Zeby nei reklamować:

    Zalety:
    - produkt znany i solidny
    - bezprobelemowy kontakt z samą firmą
    - spory wybór

    Wady:
    - kostka nie gra i nie śpiewa
    - kostka nie ma wejscia w-fi ani HDMi
    - kostka nie nadaje się do użytku wewnątrz domu.

    A serio - klasyk, wiadomo, jedna z bardziej znanych marek. Przyczepić się nie mam o co mimo wrodzonego czepialstwa i upierdliwości.
    OK. No to teraz walisz tutaj ze zdjęciem SWOJEJ nawierzchni.
    "Bezproblemowy kontakt z samą firmą" jest zawsze... zanim klient wyciągnie pieniądze i zapłaci

  14. #14
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Urszula Rusłan

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witajcie Kochani i proszę pomóżcie!!!
    NIE POLECAM !!!!!!! Na wiosnę 2017r. zakupiłam kostkę brukową AKROPOLIS 6 MIKROFAZA GRAFIT w Betoniarni Kaczmarek Piotr Kaczmarek w SIEDLISZOWICACH 67, 42-425 KROCZYCE. Producentem zakupionej przeze mnie kostki w/w Betoniarni jest Firma KOST – BET Sp. z. o. o Sp. komandytowa Ul. Gościnna 1 Aleksandria 42 – 274 Konopiska. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od wyłożenia (lipiec) kostka zaczęła się wykruszać na powierzchni i na brzegach na powierzchni kostki powstawały liczne odpryski i ubytki, a jej kolor jest niezgodny
    z zamówieniem. Pomimo złożonego pisma reklamacyjnego zarówno do sprzedawcy jak
    i producenta REKLAMACJA ZOSTAŁA NIEUWZGLĘDNIONA. Po ponownym odwołaniu z mojej strony zarówno do sprzedawcy jak i producenta kolejny raz nie zostało nic zrobione, by wymienić wadliwy produkt. Obecnie po zimie kiedy kostka nie ma jeszcze nawet roku
    (a producent daje na nią 6 lat GWARANCJI!!!!!!!!!!!!!!) UBYTKI SIĘ POGŁĘBIŁY! W kostce pojawiły się nowe zagłębienia (tzw. Dziury), i odpryski na krawędziach i w środku, nie mówiąc już o tym, że kolor płowieje. W takim tempie to nawet nie chcę myśleć co będzie za rok, a co dopiero mówić tu o GWARANCJI PRODUCENTA NA JEGO WYRÓB!!!!!!!!!! Widać PRODUCENT I DYSTRYBUTOR NIE SZANUJĄ KLIENTA WCISKAJĄC MU BUBEL!!!!!!!!!!! I NIE REAGUJĄ NA REKLAMACJE . Proszę, pomóżcie, gdzie szukać pomocy i sprawiedliwości????
    Pozdrawiam Was Urszula

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony