dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie HST Krispol FEN 85 - na profilu aluplast poszukuję opini

    Witam, nie znalazłam nigdzie na forum info ani opinii o oknach HST Krispolu FEN 85 dlatego założyłam nowy topic. Takiego HSa mi zaoferowali, twierdząc, że na innych profilach już nie robią . Resztę okien w ofercie mam FEN92 a HS na aluplaście.... Sprzedawca nie umiał mi wytłumaczyć czemu w HSach go mają itp. Niestety (a może stety) jest na profilu aluplastu - chyba Ideal 8000 - i to mnie martwi, bo HSa mam dużego - pojedyńcze skrzydło ma mieć 2450 wysokości x 2000 szerokości. Zastanawiam się czy na tym profilu to okno nie będzie "tańczyć" . Czy ktoś ma takiego HSa z Krispola lub ma jakieś doświadczenia z nim? Na stronie Kirspola też zero info o profilu HSa tylko jakieś marketingowe bzdety. Z góry będę wdzięczna za info.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie wiem czy w ogole jest technicznie możliwe by HS by na "profilu 92" HSy to zupełnie inne okna i nie są robione z typowych ram. W zasadzie mogłyby się nazywać kompletnie inaczej niż system do którego nawiązują.
    Aluplast w wyskoich seriach ma swoją zasłużoną renomę, także myślę że Twoje obawy są nieuzasadnione.
    No, ale ja tylko mówię co mi dyktuje intuicja, ale może wypowie się jakiś posiadacz.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Dziekuje za odp. Wiem,ze HSa na 92 nie ma...moze zle zformulowalam pytanie. Nie lezy mi Fen85 Aluplasta, paramtery, budowa...jakies wynalazki mam wrazenie. Okazlo sie, po drazeniu tematu, ze Kirspol ma jednak HSy na Salamandrze...sprzedawca jest "malo wylewny"). Ale tez z 5 razy juz prosilam o namiary na klientow z bramami od nich i HSami i cisza...nie moge sie doprosic. Kontroferte mam zprpfilem Veka MD82, tu pytan nie mam...ale sie uparlam, ze zglebie rynek zanim Veke wybiore)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony