dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kawal

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    13

    Domyślnie pomoc w zaprojektowaniu garderoby w sypialni

    Witam , to jest moje pierwsze wymarzone mieszkanie i chciałbym je zrobic na cacy zeby zaraz sie nie znudzilo i nie robic kolejnych remontow
    Czy byłaby wogle mozliwosc zrobic zamknieta garderobe w sypialni , chodzi mi o przedzielenie mała scianka z osobnym wejsciem . Chodzi o to czy w takim pokoju wogle byłaby funkcjonalna ta garderowa i jak duza musialaby byc zeby dalo sie cos w niej zrobic . W sypialni mysle ze samo wyrko i maly mebelek czy toaletka dla narzeczonej by wystarczylo . Chodzi o pokoj ten obok łazienki . Z góry dziekuje za pomoc Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie jpg22222.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	386059

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Moim zdaniem garderoba niepotrzebnie zmniejszy ci optycznie wnetrze

  3. #3

    Domyślnie

    Jemu chyba nie rozchodzi się, czy mu zmniejszy OPTYCZNIE wnętrze, tylko o funkcjonalność takiego rozwiązania. Tak mi się wydaje.
    Poza tym sypialnia, jak sama nazwa wskazuje, jest pomieszczeniem przeznaczonym do wyspania się, a garderoba może być wydzielonym pomieszczeniem do zachowania jako takiego ładu w tejże sypialni.
    Także twoja porada nic praktycznego nie wnosi.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Stanowska, ty trollu, znów się nudzisz?

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kawal

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    hehe P. Stanowska bardzo dobrze sie wydaje po prostu chodzi mi o to czy w takim pomieszczeniu (14m to nie jest duze pomieszczenie ) da sie jeszcze zrobic pomieszczenie na garderobe czy wchodzi takie cos w gre . Bo oczywiscie chcialbym kuchnie polaczyc z salonem i nastepny pokoj zostawic dla przyszłego dziecka badz dzieci . I co do samej sypialni nie wiem czy praktyczniej by bylo zrobic male pomieszczenie na garderobe czy po prostu jakas szafe przesowna zrobic czy po prostu nic nie robic w tym pomieszczeniu tylko gdzie indziej cos zagospodarowac hehe .
    Ogolnie probowalem robic w jakis programikach aranzacje wnetrz ale nie do konca to wychodzilo , jakos cierpliwosci i chyba talentu do tego nie mam Ogolnie boje sie bo to pierwsze mieszkanie takze dlatego tutaj zwracam sie o pomoc i rade

  6. #6

    Domyślnie

    Garderobę da się zrobić, ale będzie wąska - max 130 cm gł. jeśli wstawi się ją na ścianie od łazienki - a praktycznie to jedyne miejsce. Zmniejszy się przestrzeń do chodzenia wokół łóżka, więc lepiej wstawić szafy i tu jest wybór, bo szaf może być sporo, co w mieszkaniu zawsze się przydaje. Coś narysuje wieczorem.






    Ostatnio edytowane przez Sawadi ; 09-04-2017 o 23:10

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kawal

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    Dziekuje Ci bardzo Sawadi za poswiecenie swojego cennego czasu . Bardzo dałes mi do myslenia z tymi rysunkami

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja bym zrobiła sypialnię rodziców bliżej salonu a pokój dziecka jak najdalej od salonu (jest w nim ciszej):


  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kawal

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    dziekuje ciekawy projekcik bede to mial na uwadze chodz raczej zostane przy takim ukladzie jak mowilem wczesniej

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony