dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie smierdzi w pokoju sadza chyba

    Witam
    Posiadam taki problem iz mam pokoju podzielony na pol i w tym drugim pokoju (mniejszym) jest piec kaflowy
    I od jakiegoś czasu dziwnie śmierdzi (sadza zdechlizna ) śmierdzi bliżej pieca uważam ze to zkpmina
    Paliłem cały czas weglem!
    Czujik czadu posiadam nie wykrywa nic (działa ) czasem wykryl lekki ruch jak wyciągałem popiół (zar był)
    Powiem tak jak pale w piecu to nie czuć tego zapachu
    Dziekuje za pomoc

  2. #2
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cofka z komina ? Zazwyczaj jest to pochodna od kłopotów z wentylacją pomieszczenia ....
    Darek B

  3. #3

    Domyślnie

    Powiem tak dla mnie cofka to to ze nie ma cugu a cug mam pali sie super
    Jak pale w piecu nie czuje tego gdy nie pale to w pokoju unosi sie taki dziwny zapach
    Kratkę mam w przedpokoju sprawdzałem jej działanie kartka papieru wyciaga czyli kartkasie przykleja także swieczka i płomień się odchyla
    Jest tez druga kratka w lazince ale chyba słabo czynna bo czasem śmierdzi obiadem sąsiada
    Moze ktoś wie jak sprawdzić czy mam ta cofke
    Powiem tak jest to piec wysoki na 2 metry i na górze pieca jest komin taka rura z pieca do komina średnica takiej rury 100

  4. #4
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Śmierdzi gdy nie palisz ..... powietrze wraca kominem i przez piec ... Takie same problemy mają posiadacze kominków " bez górnej uszczelki na szybie" które pobierają do spalania powietrze z pomieszczenia , gdy palą wszystko idzie w komin a gdy nie palą to w domu "czuć kominem"
    Darek B

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź
    Czy mógłbyś napisać co zrobić aby nie było czuć tego zapachu?
    Powiem tak kratka wywiewna działa patrzyłem zapalka i kartka papieru innej kratki nie mam
    Okna sa doszczelnione ostatnio zdjalem uszczelkę bo sparciala

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Braszka Zobacz post
    Okna sa doszczelnione
    Skoro okna doszczelnione to skądś powietrze do pomieszczenia musi wlecieć - wlatuje z komina. Nawiewników brak albo zatkane bo wiało?

  7. #7

    Domyślnie

    Pisałem przez telefon źle sie ustawiło okna sa nieszczelne zdjalem uszczelkę az słyszę ludzi za oknem czasem nawet uchylam okno na cały dzień

  8. #8

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Braszka Zobacz post
    Pomoże ktoś ??
    Tak, pomogę. Wezwij na miejsce dobrego kominiarza. To nie jest problem do oceny na podstawie wpisu internetowego....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony