dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 38
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Filip80

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Skąd
    Poznań
    Posty
    156

    Domyślnie Najlepszy najtańszy grafitowy styropian ?

    Witam,

    czy możecie mi polecić najlepszy najtańszy grafitowy styropian ?


    Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Filip80 Zobacz post
    Witam,

    czy możecie mi polecić najlepszy najtańszy grafitowy styropian ?


    Dziękuję
    Albo najlepszy, albo najtańszy. Innej opcji nie ma.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Filip80

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Skąd
    Poznań
    Posty
    156

    Domyślnie

    to akurat logiczne, ale nie o to pytałem

    na przykład styrbud i swisspor to ta sama fabryka więc jaka jest różnica ?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Różnica w pakowaniu,możesz kupić styropian z lambda 0,038 lub 0,040 zapakowane w opakowanie drozszego styropianu, takie są praktyki małych firm.Na szczęście zaczęły się kontrole w celu wyeliminowania takich praktyk.Choć ostatnio miałem propozycję zamiast EPS 100 sprzedać EPS 70 W opakowaniu 100.
    Dla tego marketu mają tani styropian ale poza normą.

  5. #5
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    popatrz na styropian arsanit , lambda 0,032 można dostać za 140zł/m2

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    popatrz na styropian arsanit , lambda 0,032 można dostać za 140zł/m2
    Kolego 140 zł za m2 to drogo, ale jeśli chodziło Ci cena za m3 to wybacz ale za takie pieniądze to kupisz ledwo 0,044 po ostatnich obnizkach.
    Skusilbym się na całe auto grafitu w tej cenie.

  7. #7

    Domyślnie

    To byly jakies obnizki styropianu ???

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Antymateria
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Szczyrk
    Posty
    252

    Domyślnie

    Mój wykonawca ocieplenia i elewacji stosuje system ocieplenia Arsanitu (styropian + cała reszta). Przekonywał, że robi na tym systemie od lat i się sprawdza - zresztą co innego może powiedzieć? Ciężko znaleźć opinie o tej firmie, a jest to polska firma. Póki co wszystko wygląda dobrze, styropian, wykonanie - niedługo kładziony będzie tynk Arsanitu silikonowy. Chciałbym napisać coś więcej, ale prawdziwe rezultaty będę znał za kilka lat. Póki co wygląda to wszystko dobrze i myślę, że warto rozważyć tą firmę.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie dajmy sie zwariowac kazdy z producentow broni swojego kawalka toru piszac, ze potrzebne sa cale systemy ocieplenia ten lepszy, ten gorszy. Jak zastosuje siatke formy A do styropianu formy B to co - odpadnie mi wszystko ze sciany ?
    Potem stowarzyszenia, certyfikaty itp kto za to zaplaci - my kupujac styropian. a czy ten bez certyfikatu jest duzo gorszy od tego bez to sie raczej nie dowiemy.
    Omijalbym te najbardziej znane firmy - te mniejsze tez robia dobry towar a zawsze to pareset zl w kieszeni.

  10. #10
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Kolego 140 zł za m2 to drogo, ale jeśli chodziło Ci cena za m3 to wybacz ale za takie pieniądze to kupisz ledwo 0,044 po ostatnich obnizkach.
    Skusilbym się na całe auto grafitu w tej cenie.
    To nie tak się szuka , nie po składach , musisz szukać na OLX co jakiś czas ktoś się ogłasza że wycofał się z jakiejś inwestycji i został z materiałem który musi sprzedać , ja tak kupiłem 200m2 , 12 cm grafitowego 0,032 po 140zł za kubik , ja myślę że to poszło na lewo z ocieplenia bloków ale co mnie to obchodzi , facet przywiózł mi na podwórka 200m2 styro plus 500 kg kleju do siatki za 3500 zł , da się ? da

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    ja myślę że to poszło na lewo z ocieplenia bloków ale co mnie to obchodzi


    A jak Tobie ktoś zajuma z budowy 200 m2 styropianu to też powiesz "ale co mnie to obchodzi"?



    Nie twierdzę że okazyjne zakupy są złe. Ale w takim przypadku zawsze należałoby poprosić sprzedającego o okazanie jego faktury zakupu lub paragonu.
    W przeciwnym razie to paserstwo z okazją nie mające nic wspólnego.

  12. #12
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila. Zobacz post


    A jak Tobie ktoś zajuma z budowy 200 m2 styropianu to też powiesz "ale co mnie to obchodzi"?



    Nie twierdzę że okazyjne zakupy są złe. Ale w takim przypadku zawsze należałoby poprosić sprzedającego o okazanie jego faktury zakupu lub paragonu.
    W przeciwnym razie to paserstwo z okazją nie mające nic wspólnego.
    Jak ktoś mi mówi że wycofał się z inwestycji to dlaczego mam mu nie wierzyć ? trzeba gościowi pomóc w potrzebie reszta to moje domysły , dom mam ciepły i tego się trzymam

  13. #13

    Domyślnie

    Oczywiscie Kamila kupila wszystkie materialy ze skladu z faktura 23% , ew zrobil wykonawca na 8%

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał admiralbar Zobacz post
    Oczywiscie Kamila kupila wszystkie materialy ze skladu z faktura 23% , ew zrobil wykonawca na 8%
    Widzę że bardzo Cię to boli dobrze że to Twój problem
    Zrobię wyjątek i potwierdzę że mam papiery na wszystkie dotychczasowe zakupy.
    Wszelakim paserstwem, złodziejstwem i innymi związanymi z tym "okazjami" po prostu się brzydzę.

    Pamiętaj że karma wraca

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila. Zobacz post
    Nie twierdzę że okazyjne zakupy są złe. Ale w takim przypadku zawsze należałoby poprosić sprzedającego o okazanie jego faktury zakupu lub paragonu.
    W przeciwnym razie to paserstwo z okazją nie mające nic wspólnego.
    A jak potwierdzisz oryginalność faktury? Pewnie, że możesz iść do US. Ale czy z każdą inną do US chodzisz? Uprzedzając - nie popieram również paserstwa, złodziejstwa i cwaniactwa.

  16. #16

    Domyślnie

    Uwierzę na słowo

    W takich przypadkach sprzedający zazwyczaj chce aby kupujący odebrał towar osobiście i ma rację bo po co dokładać do interesu i pakować się w koszty transportu

    Poza tym cwaniaka i manipulanta można wyczuć z daleka już w czasie rozmowy telefonicznej

  17. #17

    Domyślnie

    A żeby zakończyć temat i aby nikogo już nic nie bolało to podkreślę że zaczęłam temat bo ruszyły mnie te słowa:
    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    ja myślę że to poszło na lewo z ocieplenia bloków ale co mnie to obchodzi , facet przywiózł mi na podwórka 200m2 styro plus 500 kg kleju do siatki za 3500 zł , da się ? da
    Najbardziej wnerwia mnie to że ludzie nie rozumieją że ten styropian, stal czy pustaki czy cokolwiek KTOŚ KUPIŁ ZA SWOJE CIĘŻKO WYPRACOWANE PIENIĄDZE i nie widzą w swoim postępowaniu niczego złego.
    Zdecydowanie (na szczęście) jestem z innej bajki

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila. Zobacz post


    A jak Tobie ktoś zajuma z budowy 200 m2 styropianu to też powiesz "ale co mnie to obchodzi"?



    Nie twierdzę że okazyjne zakupy są złe. Ale w takim przypadku zawsze należałoby poprosić sprzedającego o okazanie jego faktury zakupu lub paragonu.
    W przeciwnym razie to paserstwo z okazją nie mające nic wspólnego.
    Materialy ociepleniowe na cały mój dom (elewacja, podłogi, dach) przyjechaly prosto od producenta. Zamawiane oczywiście przez sklep, w którym kupowałem materiały na cały dom.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Styropian tanieje ale nie aż tak.Jakbym chciał budować dom z resztek z Olx to bym 20 lat budował.Nie powiem kupiłem deski szalunkowe i stemple za pół ceny ale co z resztą i co z transportem?Dziś znów obniżka styropianu i z Polstyru 033 mogę sprzedać po 175 zł z dostawą bezpośrednią.Ale do 140 to dalej daleko.
    Ostatnio edytowane przez maciuspala ; 19-04-2017 o 15:02

  20. #20

    Domyślnie

    Moim zdaniem przelamala sie jakas bariera i ludzie przestali kupowac styro po tych kosmicznych cenach - tak jak skonczyl sie boom budowlany i suporeks po 17 zl/szt.
    z zadowoleniem oczekuje kolejnych obnizek, pewnie beda teraz co chwila promocje na skladach, ktore beda musialy wypchnac styro kupiony po tych wysokich cenach

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony