dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar escone
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    3city
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    173

    Domyślnie Czy ktoś budował z ABG Construction?

    jak w temacie
    Ostatnio edytowane przez escone ; 12-12-2012 o 22:14

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.
    Tak. Budowałem. Umowiliśmy się na postawienie konstrukcji szkieletu, dachu, obicie wszystkiego płytami. Jest to człowiek, który w moim i jego 3 innych klientów odczuciu jest partaczem i oszustem. Szczyci się, że jest fachowcem z dziedziny domów szkieletowych z 20-stoletnim stażem, a jest zwykłym partaczem, krętaczem i tym co wyprawia na budowie nie różni się szczególnie od średniego ucznia ciesielstwa. Twierdzi, że ma firmę i zatrudnia profesjonalistów. A tymczasem to jest zbieranina przypadkowych osób bez podstawowej umiejętności jaką jest czytanie ze zrozumieniem. O rysunku technicznym nie wspomnę. Ja na szczęście potrafię sobie naprawić swojego szkieletorka, lecz inni nie mają tyle szczęścia. Najgorzej mają Ci, którzy zawarli z nim umowę na wykonanie całego domu. Do tego człowieka nic nie dociera. Sam wymyśla własne teorie budowlane, nie znosi tych, którzy się z nim nie zgadzają, czyli wszyscy. Poza tym na każde swoje partactwo ma zmyśloną bajeczkę. Projekt zły, w USA tak się nie robi. Materiał zły, jakiś najgorszy gatunek. Inwestor jest od płacenia, nie od wtykania nos w nie swoje sprawy. Wkręty ciesielskie? Tylko strata pieniędzy i bitów. Normalnie stosowane praktyki montowania wiazarów dachowych (jak on to mawia "zbijaków") to dla niego rzeczy niespójne, niezrozumiałe i w konsekwencji głupie. W USA tak się nie robi. Zasypuje ludzi terminami technicznymi w języku angielskim/amerykańskim myśląc, że tylko on gada w tym jezyku. Kiedy przejść z nim na angielski zwyczajnie się gubi i nie wie co mowić, bo "o kurde, chyba się połapał o co chodzi".
    Ja zakończyłem wątpliwą współpracę z tym człowiekiem i jego ludźmi z pierwszej łapanki, bo zwinęli się z budowy. Wstrzymałem cześciowo płatność, za niewykonanie umówionych czynności do końca oraz zepsucie tego co wykonali w wielu miejscach, a miejscami nie dali elementarnych cześci, bez których budynek nie ma racji bytu. Takich ludzi powinno się eliminować z obrotu. Dziękuję i pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony