dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Dom z Czerwonej cegly. Remont generalny

    Witam.
    Chcialbym przedstawic remont mojego domu z czerwonej cegly. Pierwszym pomyslem bylo ocieplenie oelewacji struktura itd czyli mysle ze zwykla monotonia he. Jednak po przemysleniach plan poszedl w inna strone. Renowacja domu z 1910 roku. Jedni powiedza wariat w co on sie pcha ale mam duzo motywacji do pracy . Dom wymaga generalnego remontu elewacji ,dachu, oraz tego co jest przed domem. Dodam ze dom ma podwojne sciany I jest bardzo cieply. Ceglane masywne fundamenty nie sa popekane oraz brak jakiejkolwiek wilgoci w domu. Budowany stara metoda, moze I dlatego w takim stanie. Nigdy nie byl zalewany woda itd. Przedstawie pare zdjec na ktorych juz zaczelem remont. Bardzo duzo zdjec z remontu wcielo mi po uszkdodzeniu dysku a naprawde bylo by co pokazac. Zalanczam zdjecia I czekam na opinie . Pozdrawian

  2. #2

    Domyślnie

    Chetnie bym dodal zdjecia tylko nie mam pojecia jak sie je tutaj dodsje. Moze ktos pomoze?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Howjlikeforyou2 Zobacz post
    Chetnie bym dodal zdjecia tylko nie mam pojecia jak sie je tutaj dodsje. Moze ktos pomoze?
    Sposoby są dwa. Możesz skorzystać z ikonki w pasku narzędzi wiadomości, jest to ikonka obrazu z podpisem "Dodaj zdjęcie".
    Drugi sposób wymaga wrzucenia zdjęć na internetowy serwer - np. w darmowym serwisie imgur.com, skopiowania adresu obrazka (koniecznie z końcówką .jpg) i wstawienie go między znaczniki [IMG][/IMG].

    Zapis wygląda wtedy tak: [IMG]adresobrazka.jpg[/IMG], a efekt jest taki:



    Załączam to samo zdjęcie metodą "Dodaj zdjęcie", żebyś mógł porównać oba sposoby.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom-i-rabata.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	387336
    Are you going to Scarborough Fair? Parsley, sage, rosemary, and thyme;
    Remember me to the one who lives there, for once he was a true love of mine.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony