dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Papucy

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    355

    Domyślnie Cena za roboty ziemne

    Cześć,

    Dostałem wycenę SSZ i jedną z pozycji są roboty ziemne wycenione na 3k , dom 154 m ( po podłogach) fundament tradycyjny, dodatkowe ściągi ze względu na szkody górnicze. Czy nie wydaje wam sie że cena za tę pozycje jest trochę za wyskoka i warto jeszcze ponegocjować

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ElemenT

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    166

    Domyślnie

    Roboty ziemne czyli co, wykopanie dołu pod fundament czy także zasypka z materiałem?

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Roboty ziemne to trochę ogólnie napisane , może poproś tego co robił wycenę o bardziej szczegółowy opis .

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Papucy

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    355

    Domyślnie

    1. Cena 3000 zł to cena za wszystkie roboty ziemne, natomiast bez materiału.

    Roboty ziemne wykonujemy kompleksowo, jest to: wykop pod fundamenty, zasypanie fundamentów i zagęszczenie zasypu. Po wylaniu płyty na fundamentach i ułożeniu izolacji wokół ścian fundamentowych, także wyrównanie i ubicie gruntu do poziomu fundamentów.

    Zasyp może być oczywiście wykonany glebą macierzystą, w zakresie w jakim pozwala na to sztuka budowlana i założenia projektowe. W pozostałej części konieczny jest zakup materiału na zasyp.
    Ostatnio edytowane przez Papucy ; 24-04-2017 o 14:57

  5. #5

    Domyślnie

    Hmm, 3 tys. zł powiadasz?
    No cóż, ja dostałem wycenę na 120 tys. zł za roboty ziemne (1.1.1) i spadłem z krzesła. Z tym że u mnie będzie piwnica. Powierzchnia zabudowy 175-180m2, głębokość posadowienia ok. 2,7m ppt.
    Wiadomo, wykopów jest dużo i trzeba to wszystko gdzieś wywozić, ale ta wycena to chyba przesada?

  6. #6

    Domyślnie

    Nie skorzystałem z nich. Czekam na inne oferty.
    Budowę mam nadzieję zacząć w 2018r.
    Ta cena jest oczywiście z materiałem i dotyczy wykopu ok. 800m3 i wymianę gruntu ok. 120m3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony