dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lambert86

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    43-180
    Posty
    297

    Domyślnie KINGSPAN bojler nierdzewny

    Czy ktoś z Szanownych kolegów/koleżanek ma jakieś informację na temat zbiorników na cwu firmy kingspan.
    Zbiorniki z nierdzewki z 12 letnią gwarancją.

    Zastanawiamy się czy zamiast galmet/lemet/ermet itp. nie wybrać czegoś takiego.
    Może ktoś z Was używa taki zasobnik i co nieco opisze czy warto się w to pchać.


    http://allegro.pl/kingspan-250l-2w-z...600621174.html

    dzięki za pomoc

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Mogę tylko napisać, że mój bojler Kospel z trzyletnią gwarancja na powłokę przerdzewiał po czterech latach i zaczął przeciekać. Nie pomogła "trwała powłoka z emalii". Teraz to takie g... robią, że chyba tylko nierdzewka.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lambert86

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    43-180
    Posty
    297

    Domyślnie

    masz rację, tylko mówią, że nierdzewka nierdzewce nie równa i stąd pytanie...

    kinspan daje grzałki w cenie, termica nie. Ten kingspan chyba nie posiada rewizji, ale czy to potrzebne?

  4. #4

    Domyślnie

    czy są jeszcze dobre zasobniki ciepła??????????

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ja mam atlantica kilka sztuk. Najstarszy ma ok 12 lat. Nie ciekną.

    Teraz chyba bym kupował nierdzewkę potaniały mocno. Trzeba tylko zwrócić uwagę na izolację takich zbiorników. Często jest to 10 mm pianki oklejonej na zbiorniku. Wtedy straty są dość duże. Niewielu producentów podaje takie informacje przy swoich produktach.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony