dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie zdolny architekt z Lublina - możecie kogoś polecić?

    Witam. Czy ktoś może polecić dobrego architekta z Lublina i okolic, który projektuje nowoczesne, modernistyczne domy? Chodzi mi o takiego z polotem i dobrymi pomysłami.
    Od paru lat przeglądam katalogi z projektami i niestety nie znalazłam takiego, który miałby prostą bryłę, płaski dach, układ: salon + 2 pokoje na dole, 2 sypialnie z garderobą/garderobami i łazienką na górze, okna pokoi głównie na pd, zwłaszcza salonu i 2 sypialni na piętrze ... stąd konieczność indywidualnego. Mam nadzieję, że ktoś pomoże i może pochwali się własnym projektem od takiego architekta...
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 21-04-2017 o 21:42

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Może nie ograniczaj się tylko do Lublina? Zobacz projekt domu pasywnego użytkownika MAG. Budował gdzieś pod Rzeszowem chyba.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar M.O
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-864
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jest kilka ciekawych pracowni z Lublina trzeba tylko trochę poszperać na google. Jak interesuje Cię projektant z Lubelskiego ale z trochę dalsza (+100km) to zapraszam do mnie, porozmawiamy, prześlę portfolio, może zaiskrzy

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki Elfir .Dzienniki: Twój, MAGa i Roberta Skitka przeczytałam od deski do deski . Priorytety mam podobne do Ciebie. Plan mam taki, żeby najpierw spróbować znaleźć na miejscu, jak się nie uda to będę rozszerzać poszukiwania.
    M.O oglądałam strony różnych pracowni z Lublina, ci projektujący domy w stylu, który mi się podoba są, w moim odczuciu w mniejszości, ale też sądząc po nowo powstających domach, może takie jest zapotrzebowanie... Mam nadzieję, że może odezwie się ktoś zadowolony, kto wybudował wg takiego projektu... Nowoczesne projekty oglądam z wielką przyjemnością

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony