dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Kamera + bezprzewodowy alarm

    Witam wszystkich,

    Potrzebuje zamontować w swoim niewielkim domku (100m2) bezprzewodowy alarm i 1-2 kamerki.
    Jako że wałkuję już temat od kilku dni wybór padł konkretnie na model Satel'a:

    https://www.eltrox.pl/alarm-satel-mi...w-sd-6000.html

    Poradźcie czy ten alarm działa bezproblemowo czy są jakieś problemy w użytkowaniu?
    Chodzi mi tutaj szczególnie o tą jego bezprzewodowość - jakieś zakłócenia itp.
    Mile widziane opinie osób użytkujących ten typ alarmu - wszystkie wady i zalety.
    Jeśli ktoś może polecić jakiś porównywalny sprzęt w podobnej cenie to chętnie zapoznam się z ofertą - ale jedna z najważniejszych opcji to musi mieć powiadamianie GSM o alarmach.

    Druga sprawa to kamerka zewnętrzna - również bezprzewodowa.
    Kamerka nie będzie służyć do przechowywania nagranego materiału - ma to być sprzęty typu "live" czyli podgląd obrazu na żywo tu i teraz.
    Ogólnie ma być użytkowany na zasadzie wideodomofonu z tą różnicą że chciałbym ją włączać wtedy kiedy chcę obejrzeć czy ktoś stoi za drzwiami a nie w momencie gdy ktoś naciśnie guzik. Najlepiej gdyby była możliwość wyświetlania obrazu na ekranie TV.
    Podrzućcie proszę jakimś linkiem czy jest coś takiego co spełni moje oczekiwania - a może wystarczy poskładać jakieś elementy?

    Pozdrawiam

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    donkichotdon

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    wołomin
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    48

    Domyślnie

    A co tu pisać ponad to co już zostało napisane o tym module alarmowym - jak micrę określa sam producent.
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/vie...70040#15870040
    Co do kamery to każda IP Wifi i np HDMI Dongle na którym instalujesz aplikację do obsługi kamery i wpinasz do TV.,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony