dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Fachowcy od klinkierowych kominów

    Witam tak sie zastanawiam co tu poszło nie tak że na zdjeciu komin tak wyglada, chodzi mi o te jasne miejsce czy można to jakos zlikwidować?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030389 (2).jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	82,0 KB
ID:	387384  

  2. #2

    Domyślnie

    Fachowcem nie jestem ale mam podobnie, są to wykwity solne. Jak wilgotno to pewnie nie widać. U mnie miejscami podobnie ale już nie zwracam na to uwagi. Sąsiad sam robił płot z klinkieru, użył czarnej gotowej zaprawy żeby takie coś nie wylazło i ...wylazło. U mnie murarz zrobił tylko brzeg fugi między cegłami czarną zaprawą (dalej wgłąb zwykłą) i też trochę wyszło ale znacznie "taniej" niż u sąsiada. Znalazłem poradę na FM, oto link http://forum.muratordom.pl/archive/i...p/t-29383.html
    Ostatnio edytowane przez wg39070 ; 24-04-2017 o 09:21
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko właśnie fachowiec zapewniał mnie ze tak dobierze zaprawę ze nic nie powychodzi a tu jednak. Dzięki za linka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony