dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wysysanie wody z ostojników - kanalizacja łazienki

    Witam.

    Mam problem z kanalizacją w łazience, a mianowicie z wysysaniem wody z kratek kanalizacyjnych podczas spuszczania wody z toalety.
    Zainstalowałem dwa napowierzniki kanalizacyjne (fot. poniżej) wewnątrz łazienki ponieważ instalacja wywiewki na dachu jest niemożliwa.
    Dodam że łazienka której dotyczy problem jest położona najwyżej w budynku (nad nią nie ma już żadnych łazienek ani kuchni, są ale kondygnację niżej.

    Poniżej przesyłam zdjęcia jak jest wykonana kanalizacja w łazience wraz z opisem do zdjęć.
    Domyślam się że coś jest źle zrobione, proszę o pomoc, co jest źle i jak to poprawić.

    Opis do zdjęć:

    numer 1: odpływ od zlewu w kuchni (chwilowo zatkany korkiem - nieużywany)
    numer 2: odpływ od zlewu w łazience
    numer 3: odpływ od toalety
    numer 4: przejscie do drugiej łazienki piętro niżej
    numer 5: kratka kanalizacyjna ( z niej wysysa wodę )
    numer 6: kratka kanalizacyjna ( z niej również wysysa wodę tylko że trochę tak jakby mniej)
    numer 7: zawór napowietrzający zainsalowany na kolanku do którego podłączona jest toaleta
    numer 8: zawór napowierzający zainstalowany na trójniku pod umywalką w łazience do którego podpięty jest syfon od umywalki

    Zdjęcia:
    http://fotowrzut.pl/6KIFDRMEL3

  2. #2

    Domyślnie

    A co się dzieje, jak wyciągniesz napowietrzacz i spuscisz wode? też zasysa?
    Ostatnio miałem instrukcję do napowietrzacza fi 110 w rękach i jak kojarze musi być On coś powyżej najwyższego punktu np.umywalki tak, że to bym wziął pod uwagę plus to, że masz kibel 110 a napowietrzacz 50 założony

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony