dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Grunt na farbę podkladowa

    Witam,
    Mam pytanie do bardziej doświadczonych:

    Robię w domu mały remont, polegający na przemalowaniu bardzo ciemnych ścian na jasne. Na ścianach było kilka miejsc, które wymagaly zaszpachlowania gladzia (sprzedawca polecił nam taka z włóknem szklanym, w ogóle nie pyli) i problem jest taki, że na dwóch ścianach kompletnie zapomniałam o zagruntowaniu miejsc gdzie jest ta gładź i od razu położyłam farbę podkladowa... :/ Oczywiście widać spod niej placki gładzi i zastanawiam się co teraz zrobić.. Nie wiem czy położyć grunt na ten podkład i potem farbę docelową czy grunt a potem farba podkladowa czy na grunt już za późno i mam kłaść ten podkład do momentu aż powierzchnia będzie jednolita?

    Będę wdzięczna za poradę

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowna Pani,

    wystarczy samo malowanie dobrej jakości farbą nawierzchniową (w dwóch warstwach). Szpachlowaną powierzchnię należy zawsze przeszlifować tak, aby nie było na niej widać zgrubień (trzeba ją również dokładnie odpylić). W tym przypadku nie ma konieczności dodatkowego użycia farby podkładowej. Polecam zastosowanie farby Śnieżka Barwy Natury.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony