dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
  1. #81

    Domyślnie

    Zgadzam się tylko takie warunki występują podczas dużego mrozu i braku śniegu. Panie Andrzeju a co jeśli temperatura zew nie generuje dużych mrozów a czapa śniegu utrzymuje dodatnią tmp w szczelinie?pytam bo niejednokrotnie widziałem na płycie lub membranie sople lodu i szron a podczas odwilży płynącą wodę która robiła duże szkody...zaznaczę że tak ekstremalne warunki dotyczyły nowo wybudowanych domów w okresie 2-3 lat od uruchomienia ogrzewania. Powiedzmy że sytuacja w końcu się normuje, mimo tego czy takie obrazki już nigdy nie będą miały miejsca w mniejszym stopniu?
    Pozdrawiam
    DACHArz

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Zwróć uwagę, że wspomniałeś również o folii dachowej. Można być kilka przyczyn:
    - paroizolacja jest niedokładnie (niestarannie) zamontowana,
    - duża wilgotność pomieszczeń w trakcie montażu izolacji cieplnej i paroizolacji,
    - wykonanie zewnętrznej izolacji cieplnej styropianem a następnie tynków i wylewek w środku 9dość powszechny błąd ale umożliwiający prace zimą w środku),
    - za szybkie zasiedlenie niewysuszonego budynku.
    Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał awieuro Zobacz post
    Panie Surgi jak wygląda sytuacja wentylacji zimą kiedy na dachu mamy 15 cm śniegu a kalenice pokryte są śniegiem i lodem. Załóżmy że taka aura utrzymuje się przez 3 tygodnie. ?
    A to kolega widział http://www.icopal.pl/index.php?page=ventx-wentlacja2

  4. #84
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iso2
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    126

    Domyślnie

    Cytat Napisał hudy8 Zobacz post
    Tak będzie płyta osb, papa i odrazu na to dachówka.
    Dziś rozmawiałem z gościem który robi dach niedaleko mnie. Dach był deskowany w tamtym roku a dziś kładli dachówkę. Mówi że właściciel kupił dość fajną papę niestety jeszcze nie wiem jaka to firma ale chyba Mida bo ma wzór śnieżynki. Termozgrzewalna ale bili na papiaki. Biorą od deskowania 10zł m2.
    MIDA to rosyjska papa. Ja również bym jej nie położył na swoim dachu.
    Jestem byłym pracownikiem firmy Jawar. Wszystkie moje dotychczasowe wpisy były reklamą firmy Jawar.

  5. #85

    Domyślnie

    Z jakich powodów byś jej nie położył politycznych czy technicznych?

  6. #86

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    Panie Surgi nie pokazał mi Pan nic o czym bym nie wiedział...Dlaczego czyta Pan moje posty po łebkach? Przecież wyraźnie napisałem ,,proszę sobie wyobrazić sytuację że kalenice są pokryte śniegiem i lodem,, Jak się ma więc ten Pana rysunek do sytuacji o której piszę??
    DACHArz

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony