dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 14
Pokaż wyniki od 261 do 265 z 265
  1. #261

    Domyślnie

    Ja mam gipsowe dolina nidy zeta. Ładne, rowne. Jeden pokój brat dla mnie przeszlifował żyrafą i pomalował farbą chems. Wygląda super. Ale jak teraz było tak zimno to po wcześniej juz suchych tynkach, lała się woda. Zwłaszcza po sufitach. Jak wcześniej postawiłem przy scianie dwa baloty styropianu to po ich zabraniu kilka tyg pozniei sciana byla czarna (nie zdążył wtedy tynk od nowego sie wysuszyć i grzybek przy wstał).

    Pozdrawiam
    Karol

  2. #262
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafhi

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    257

    Domyślnie

    No cenne uwagi ... czyli czekać pozostaje schnie to u mnie słabo zwłaszcza na sufitach ale dopóki nie będzie źródła ciepła to tak być będzie pewnie...

  3. #263
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Tynki gipsowe należy przeszlifować aby schły. bez tego to i kilka miesięcy za mało.

  4. #264
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafhi

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    257

    Domyślnie

    hmm będę musiał wziąść te żyrafę i jednak to zrobić.


    A tymczasem gwiazdka nadeszła ( w tym roku będzie bardzzooo kosztowna) - schodzą pierwsze elementy kotłowni - zbiornik 300l z sunexu z wężownicą 3,4 l - podpatrzony u paru kolegów z forum





    Długo się zastanawiałem nad tym elementem bo nie bylem świadomym przy wyborze pompy ciepłą, że jednak wężownica ma tu spore znaczenie. Sama pojemność 300 l nie jest aż tak istotna jak pow. wymiennika 3,4 m2 - ta powierzchnia spokojnie pozwala na szybkie nagrzanie zbiornika. Zwłaszcza istotne to jest dla tych którzy zamierzają grzać w G12 i chcą uniknąć "ciągłego" dogrzewania zbiornika.

  5. #265

    Domyślnie

    Jak idzie klejenie styro, działasz jeszcze? Jak reszta elementów do kotłowni? Proszę kilka zdjęć po montażu wszystkiego
    Z281 własnymi siłami czyli walczę o nasze miejsce

    Parterówka na płycie, 10cm XPS pod i 10cm EPS nad, silikat 24cm+20cm grafitu, 35cm celulozy w stropie.

Strona 14 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony