dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łaz-sufit1.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	395888
    Skos to niebieski prostokąt, różowy kształt to obniżony sufit a żółte paski to szczeliny zostawiona na ledy które będą podświetlały dwie ściany (zabudowane wnęki po obu stronach komina).
    Nie wiem ile halogenów potrzeba - może mniej niż zaplanowałaś a może więcej, przez ten skos zabierający dużo sufitu trudno mi powiedzieć. Mam nadzieje, że ustawienie sprawdzi się skoro skos jest inny niż myślałam (np.da się dojść do wanny i bidetu/kibelka). Umywalki ustawiłam naprzeciwko strefy kibelkowo-bidetowej więc nie wiem czy przesunięcie ich w stronę okna da ładny efekt.

  2. #22

    Domyślnie

    Alicyja serdeczne dzięki! Ponieważ fliziarz znowu przełożył termin, a mamy już urządzenia, to przymierzymy je i zdecydujemy jeszcze o zmianach
    1. Proponujesz dod. ściankę za kabiną -wezmę to pod uwagę, bo można by wtedy w kabinie zrobić półki w ścienie -czy nie będzie przecieków i czy można dać LED 12V?
    2. Liczba halogenów -może lepiej równomiernie je ułożyć, a potem można dobrać moc -jak sądzisz?
    3. Skos rzeczywiście dłuższy ale to odwrócony ostrosłup ze szczytem w rogu ścian i sprawdzone - będzie to dużo lepiej niż pierwotnie, nie bijemy głową
    4. Umywalka podw. Koła 120cm już jest, więc przymierzymy dzisiaj i będzie decyzja
    6. Sugerujesz, żeby nie rzucać światła z pasków LED na skos, a tylko na 2 ściany. Nad prysznicem do skosu jest 50cm i obawialiśmy się, że to za mało, żeby zostawiać szczelinę przy ścianie, ale oczywiście Twoja propozycja jest b. spójna. Pytanie jaka szczelina od ściany, żeby efekt był OK? Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony