dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Aerator/wertykulator - jaki? Czy dobrze myślę?

    Jestem początkujący. Nie wiem, czy dobrze nazwałem urządzenie, o które mi chodzi. Chciałbym zadbać o trawnik i usunąć z niego to wszystko , co zostało po zimie. Podobno wtedy trawnik lepiej "oddycha". Czy tak? Wiem, że można to wygrabić ręcznie, ale szukam takiego urządzenia, które poza tym wszystkim, co powyżej miałoby jeszcze kosz, gdzie ten cały trawnikowy syf zbierałby się. Czy potrzebuję aeratora/wertykulatora? Co polecacie? Na co zwracać uwagę?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Wszystko zależy jaki masz areał i czy potrzebny ci elektryczny czy spalinowy

  3. #3

    Domyślnie

    Ok. 700m2 trawnika. Nie jestem pewien czy elektryczny czy spalinowy. Chyba spalinowy wygodniejszy?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony