dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Talking pomocy! zaciskarka pex

    Witam potrzebuję opinii na temat zakupu zaciskarki pex do domowego użytkowania. Na rynku jest wiele marek z którymi mam styczność na co dzień w pracy, Uponnor , Rems, Geberit . Niestety nie są one tanie, i nie chce wydawać parę tysięcy na zaciskarkę która będę używał parę razy w roku. Poszukuje dobrą ale w rozsądnej cenie. Znalazłem kilka ale sam już nie wiem http://allegro.pl/praska-zaciskarka-...779351589.html
    obrotowa głowica kamienie U i TH regulacja rączek. Same plusy ale brakuje mi regulacji docisku no i te mocowanie kamieni. Nie ma nic na tzw śrubkę. Są wsuwane i boje sie że przy długim użytkowaniu mogą się wyrobić i wypadać albo te ząbki się wyłamią. Nie mam kogo się spytać jak długo i czy wogólę zaciskają poprawnie . Jest i taka
    http://allegro.pl/energotytan-praska...738014426.html
    ale nie ma obrotowej głowicy no rączki ma na stałe co przeszkadza przy zaciskach w trudnych miejscach.
    Proszę o podpowiedź. Polecenie jakiejś zaciskarki.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Maman

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Mazowsze
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja osobiście poszukał bym zaciskarki akumulatorwej, fakt nie są tanie, a szczęki jeszcze droższe, ale komfort pracy i jakoś. Znajomy jakiś czas temu kupił właśnie uponnor (klauke) za śmieszne pieniędze, 2 szczęki do 16 i 20, padnieta bateria i brak ładowarki za 100eur. Baterie pasują od makity. Jak masz jakiegoś znajomego za granicą niech polata po pchlich targach. W dobrej cenie można wyrwac. W Polsce też można poszukac

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał ingi Zobacz post
    Witam potrzebuję opinii na temat zakupu zaciskarki pex do domowego użytkowania. Na rynku jest wiele marek z którymi mam styczność na co dzień w pracy, Uponnor , Rems, Geberit . Niestety nie są one tanie, i nie chce wydawać parę tysięcy na zaciskarkę która będę używał parę razy w roku. Poszukuje dobrą ale w rozsądnej cenie. Znalazłem kilka ale sam już nie wiem -------------------------
    obrotowa głowica kamienie U i TH regulacja rączek. Same plusy ale brakuje mi regulacji docisku no i te mocowanie kamieni. Nie ma nic na tzw śrubkę. Są wsuwane i boje sie że przy długim użytkowaniu mogą się wyrobić i wypadać albo te ząbki się wyłamią. Nie mam kogo się spytać jak długo i czy wogólę zaciskają poprawnie . Jest i taka ---------------
    ale nie ma obrotowej głowicy no rączki ma na stałe co przeszkadza przy zaciskach w trudnych miejscach.
    Proszę o podpowiedź. Polecenie jakiejś zaciskarki.
    na pare razy w roku to wystarczy iśc do bricomana i wypożyczyć. na jeden dzień za darmo. Jestes z |warszawy, wiec masz na połczyńskiej.
    a tak w ogóle to smierdzi mi tu reklamą


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony