dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Niebieska piana Flexifoam

    Witam
    Czy niebieska piana Flexifoam ma przy montażu okien same zalety, czy są miejsca gdzie standardowa pianka może być lepsza?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Tak, mi np. nie pasuje w Flexi to, że w typowy dla Soudala sposób przyrasta, Przy montażu z foliami wolę inną markę pianek, które są gęstsze i bardziej stabilne w aplikacji.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że nie piszesz o WhiteTeQ Quattro z Ceresita. Jest gęstsza i inaczej puchnie w porównaniu do Soudala. Mi totalnie nie podeszła. Poza tym lekko 1/3 została w puszcze. Dodatkowe grzanie na piecu u Klienta pozwoliło zejść do 1/4 tego co pozostało. Gaz się skończył i tyle było z aplikacji. Oczywiście piszę tu po użyciu całego kartonu tej piany, a nie po jednej puszcze.
    Może to kwestia przyzwyczajenia? Sam już nie wiem.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie, Ceresit nie jest moim ulubieńcem (kanał dystrybucji mi nie po drodze), chociaż faktycznie wydawał się gęsty (wnioski po kilku puszkach). Ja używam materiałów GU. Ale Suoudal i jego Flexi także.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5

    Domyślnie

    Masz na myśli tą:
    http://mongutage.pl/PianapistoletowaGUB3750ml-208.html

    Nie pamiętam czy ją miałem czy nie. Ot pustka w głowie po tych kilku cieplejszych dniach. Może na jakiś starych zdjęciach poszukam czy nie stoi gdzieś na montażu.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie, to jest "zwykła". Używam do drzwi wewnętrznych. Jest tam wersja B2. Kiedyś mówiono o lepszej klasie zapalności, ale teraz ma opis "większa szczelność"
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki - muszę zobaczyć ją sobie, bo na prawdę nie pamiętam czy używałem czy nie. Fotek nie miałem czasu przeglądać, bo jak sam wiesz - ciepło jest i chętnych na montaż więcej, więc jest co robić.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony