dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 118
  1. #1

    Domyślnie Co wybrać piekarnik parowy czy zwykły

    Tak sobie myslę,że jak juz sie człowiek wprowadzi i zafunduje sobie nowa kuchnie to może warto zmienić całkowicie rodzaj piekarnika . Co myslicie o parowym i czy jest jakaś różnica smaku miedzy pieczeniem parowym a tradycyjnym, czy tylko tyle ,że nieopływa wszystko w tłuszczu?
    czy taki piekarnik wymaga żródła stałego wody czy ma zbiornik który sie uzupełnia. Czy w takim piekarniku piecze sie wszystko od ciasta do mięs?

  2. #2

    Domyślnie

    Czy nikt nie używa piekarnika parowego i nie moze porównać tradycyjnego z parowym?

  3. #3

    Domyślnie

    My jestesmy zdecydowani na parowy.Jak do tej pory planujemy mieci taki i taki.
    Tylko nigdzie w sprzedazy nie mozemy znalezc parowych.
    Moze masz jakies namiary???

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Dziex.
    Na necie to wiem,gdzie je znalezc.Prwadopodobnie i tam je tez kupimy,ale musze to zobaczyc,obejrzec,dotknac ......wicie,rozumicie.

  6. #6

    Domyślnie

    Czy chodzi Wam o tzw. PIECE KONWEKCYJNE?
    PRzepraszam za błędy,literówki itp.ale zazwyczaj piszę z doskoku,albo karmiąc synka.Prosze o wyrozumiałość.

  7. #7

    Domyślnie

    Też chcę parowy i nie wiem czy zrobić dwa czy jeden
    Nigdzie nie mogę znaleźć info o użytkowniu.
    Może ktoś już jest posiadaczem i nam trochę wyjaśni zawiłości z użytkowania

  8. #8

    Domyślnie

    Miałam właśnie napisać post w tej sprawie . Jestem w trakcie projektowania kuchni. Myślałam o 2 piekarnikach,takich zwykłych. Projektantka podpowiada , aby jeden zrobić parowy. Na szkoleniu demonstrowano sposób użytkowania i mówi, że jest dobry. Podono też Pascal w swoim programie użytkował taki piekarnik.
    Kiedyś widziałam taki piekarnik parowy, wydaje mi się że w Blue City, tam jest na stałe punkt z wyposażeniem kuchni, ale nie jestem pewna.
    Zawsze można zadzwonić do dystrybutora, na pewno podadzą informację, gdzie można je zobaczyć.
    A orientujecie się, jak ze zużyciem prądu, może jeszcze jakieś inne wymogi ma taki piekarnik parowy
    szpilka

  9. #9

    Domyślnie

    od paru latek mam piekarnik Electroluxa z gotowaniem i pieczeniem parowym jako funkcją
    mówiąc szczerze prawie w ogóle tego nie używam
    wodę nalewa się do małego zbiorniczka
    gotowanie na parze w piekarniku zmienia smak
    mi osobiście to nie odpowiada
    uważam, że jest to zbędnie wydana kasa

    Tobie chodzi chyba o specjalne urządzenie, jak np ma Miele
    rozmawiałam z handlowcem i przyznał, że smak potraw zwłaszcza z tego ciśnieniowego jest do kitu
    ja odpuszczę sobie to na pewno
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  10. #10

    Domyślnie




    Ja myślę o czymś takim

  11. #11

    Domyślnie piekarnik parowy

    A czy piekarniki parowe to nie są inne urządzenia niż piekarniki z funkcją gotowania na parze i czy w związku z tym może potrawy maja inny samk.
    Forumowicze, może ma ktoś jeszcze w użytkowaniu piekarnik parowy i podzieli się opinią...

  12. #12

    Domyślnie piekarnik parowy

    czy warto go mieć ?

    jak tak, to jakiej firmy polecacie ?

  13. #13

    Domyślnie Piekarnik parowy

    Prosze Was o opinie na temat piekarnikow parowych. Warto, a moze nie-warto?
    Jesli ktos posiada akurat taki http://www.topmarket.pl/piekarniki_p...B_24_D_561.php , to byloby fajnie, bo wlasnie mi pasuje wygladem jak i wymiarowo .

  14. #14

    Domyślnie

    uważam, że nie warto
    mam i nie używam
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  15. #15

    Domyślnie

    mnie ten temat też baaardzo interesuje ..
    ja rozważam nad tym
    http://www.ceneo.pl/427996

    czy ta firma w ogóle jest godna uwagi ?

  16. #16

    Domyślnie

    Tutaj jest jedna pozytywna opinia http://www.ceneo.pl/;015100134-10.htm#productOpinions , ale prosze o wiecej .
    Osobiscie bardzo lubie gotowane/duszone np. warzywa, wiec jestem mocno zainteresowana tymi piekarnikami.

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Julita2

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    116

    Domyślnie

    Podciągam temat- kto użytkuje piekarnik parowy np AEG Electrolux i mógłby podzielić się wrażeniami? Cena piekarnika parowego niebagatelna - ok4000, więc trzeba się mocno zastanowić...

  18. #18

    Domyślnie

    jeśli planujecie zakup piekarnika parowego to musicie pamietać, że nie jest to zwykły piekarnik - nic w nim nie upieczecie, bo piekarnik parowy pracuje do 100 stopni - po prostu gotuja na parze, wyciskają soki z owoców, rozmrazaja i robia mnóstwo innych rzeczy

    czym innym jest natomiast pierarnik z funkcja pary - taki piecze, gotuje na parze i piecze z dodatkiem pary - jest na pewno bardziej wszechstronny

    najczesciej te piekarniki sa kompaktowe i maja niewielkie pojemności (AEG ok 25 litrów, Siemens 34 litry), jest piekarnik z f. pary elektroluxa o tradycyjnych rozmiarach
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    A ja ciekawa jestem jak szybo taki piekarnik parowy ugotuje kawałki warzyw, np. falafior, marchew, fasolkę.
    Ktoś wie?

  20. #20
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar m&k
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    mam piekarnik AEG Competence B9820-5-m

    na razie używany był tylko raz - odgrzewaliśmy na parze gołąbki,
    czas 15 minut, zagrzane super, nie wysuszone, smak bez zmian,
    póki co jesteśmy nim zachwyceni - panel dotykowy działa rewelacyjnie (lepiej niż w innych produktach Teki i Boscha)
    tu narazie jest ściernisko..

    EMANUELA II

    komentarze do dziennika

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony