dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał EMMA29 Zobacz post
    Bardzo fajny ten narożnik i w ogóle ten styl jeśli chodzi o meble tapicerowane jest świetny, bo pasuje w zasadzie do każdej aranżacji. Coś jak ta sofa z Customform. Nie wiem, czy widziałaś, że tam się zmieniają kolorki tych sof, jak klikniesz na materiał.
    Emma, chętnie pokażę salon, ale aktualnie jest na etapie szpachlowania ubytków w tynku (sama cekoluję). Mąż zajmuje się sufitem (szpachla, dziury na lampki, na karnisze itd). Pewnie w przyszły weekend wstępnie pomalujemy, a ostatecznie dopiero po podłogach. To jeszcze trochę potrwa, aktualnie się domek ociepla i tynkuje oraz dostaje sufity na poddaszu.

  2. #22

    Domyślnie

    Kejt i Wy wszystko sami robicie? Taka Zosia ,samosia jestes. Duzy macie dom? My swoj budowalismy 15 lat temu i teraz wszystko bym zmienila,ale wiadomo to ogrom pieniedzy,wiec na ta chwile tylko zmieniamy salon.
    Sadzac po kanapach na pewno pięknie bedzie u Was,czekam z niecierpliwoscia na zdjecia. Jak sie uporam ze swoim salonem też wrzucę zdjęcia.

  3. #23

    Domyślnie

    Emmo, nie, buduje nam mała firemka rodzinna, bardzo fajna, godna polecenia. Ale wiadomo jak to z funduszami bywa, na etapie wykańczania można się trochę wytężyć i zaoszczędzić grosza. Tynki mamy profesjonalne i w sumie nie wymagają wielu poprawek, łatam tylko niektóre miejsca, żeby dziurek w ścianach nie było i grubszych chropowatości. Część prac zrobimy sami, bo mąż zdolny technicznie a ja też lubię wyzwania. Będziemy malować rodzinnie, wieszać lampki, ja mogę szyć zasłonki,poduchy itd, mąż potrafi mebelki jakieś sklecić, może taras drewniany zrobi, trzeba to wykorzystać
    Myślę też o restaurowaniu mebelków, kilku stylowych perełeczek, na które mam ochotę. Chciałabym pomieszać trochę style, ale generalnie będę się trzymała ocieplonego minimalizmu.
    Aha, dom mamy spory (190 m2 użytkowej), ale jest nas 5 i możliwe, że w przyszłości przytulimy teściów.

  4. #24
    Banned
    janiczek68

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-109
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja wybrałbym 2 sofy zamiast narożnika. Narożniki wyglądają fajnie, ale tak na prawdę to przy 2 sofach zmieści się na nich więcej osób.

  5. #25
    Banned
    szakol

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-521
    Posty
    5

    Domyślnie

    też byłbym zwolennikiem kanap, nizeli narożnika. kanapy dają więcej swobody i nie zapełniają przzestrzeni tak jak narożnik, który jak dal mnie jest jednym dużym meblem, nie do końca funkcjonalnym. [SPAM] ma bardzo fajne rozwiązania jeżeli chodzi o kanapy, chociaż z tego co kojarzę to chyba narożniki też mają. kwestia preferencji osobistych i rozmiaru pomieszczenia myślę
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-05-2016 o 17:47

  6. #26

    Domyślnie

    Radziłbym kupić narożnik zamiast dwóch sof, lepiej się on sprawdzi w salonie przy większej ilości gości. Narożnik pasuje do każdego typu wnętrza i można go dowolnie przestawiać. Mnie najbardziej podobają się ciemne drewniane meble.
    Ostatnio edytowane przez zbychun22 ; 06-06-2017 o 12:07

  7. #27

    Domyślnie

    Zdecydowanie jeden narożnik. Dwie sofy jakoś w ogóle mi się nie widzą.

  8. #28

    Domyślnie

    ja bym wybrała 2 narożniki w takich samych odcieniach

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sparko86

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-639
    Posty
    6

    Domyślnie Narożnik czy Sofa

    Witam wszystkich od razu przeproszę jeśli w złym dziale dodaje ten post. A wiec o co chodzi mam salon z aneksem. Aneks jest już zrobiony stół i krzesła mam mniej więcej wiem gdzie to ustawić ale nie mam pojęcia co będzie lepsze sofa czy narożnik. W załączniku dodaję foto salonu w tym miejscu co stoi stół chciałbym właśnie wstawić sofe albo narożnik . Na przeciwko gdzie widać kartony i drukarkę zawiesiłbym tel. Proszę poradźcie co było by lepiej.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170516_18_47_38_Pro.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	389312Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170516_18_47_50_Pro.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	389313Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170516_18_48_30_Pro.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	389314
    Ostatnio edytowane przez sparko86 ; 16-05-2017 o 18:12

  10. #30

    Domyślnie

    Miejsce aż się prosi o narożnik

  11. #31

  12. #32
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sparko86

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-639
    Posty
    6

    Domyślnie

    A którą wybralibyście opcje ? Prawa czy lewa? Ja myślałem o lewej bo wydaje mi się że z prawa będzie śmiesznie wyglądało. Taka wysepka od kuchni tak samo odchodziłby narożnik na grzejnik.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	madryt-mini-lewa-prawa_m.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	389413

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Lew lepiej będzie wyglądać.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  14. #34

    Domyślnie

    I jeden i drugi ma swoje plusy.
    "Prawy" nie będzie wyglądać śmiesznie. W razie wu kaloryfer aż tak bardzo zasłonięty nie będzie.
    To którą opcję wybrać, to musisz sam zdecydować. Możesz kierować się np. tym czy chcesz odwrócić uwagę od kuchni - wtedy narożnik "lewy". Czy jednak wolisz, żeby uwaga mogła być skierowana na kuchnię, bo wtedy np. w czasie imprez jest kontakt z osobą, która jest w kuchni - wtedy narożnik "prawy".
    Poza tym "prawy" będzie widoczny patrząc od strony drzwi, więc jakbyś chciał się pochwalić jego wyglądem to "prawy" będzie lepiej się eksponować.
    Powodzenia z wyborem

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sparko86

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-639
    Posty
    6

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam

  16. #36
    Banned
    annakwiat1994

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-226
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że to czy narożnik czy sofa będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem jest kwestią bardzo indywidualną. Sofa też nie wyglądałaby tu źle, to zależy od tego czy potrzebujesz więcej miejsca do siedzenia czy po prostu chcesz żeby tam coś się stało na czym można by na chwilę przycupnąć. Zarówno sofa i narożnik wyglądałyby super w tym miejscu.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony